Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tarif Vodafone Roaming na den

Sdílejte své zážitky z cest bez starostí. V EU úplně jako byste byli doma, ve zbytku světa až neomezeně za denní poplatek.

Za denní poplatek volejte, SMSkujte a datujte i mimo EU jako doma.

Služba se zapne na 24 hodin po prvním hovoru, odeslané SMS nebo připojení k netu.

Díky aplikaci Můj Vodafone vše ovládáte jednoduše a zdarma i v zahraničí.

Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje Roaming na den v EU

Pokud cestujete do EU, Norska, Lichtenštejnska nebo na Island tzn. do naší zóny 1, budete využívat službu Roaming na den zdarma, tzn. bez denních poplatků. V Evropě už jste totiž jako doma. Jen volné jednotky pouze do sítě Vodafonu v zóně 1 čerpat nepůjdou.

Aby vám tam naše služby správně fungovaly, je i nadále potřeba mít zapnutou roamingovou službu, například právě Roaming na den.  Pak si můžete v rámci Evropy v klidu užívat celý svůj domácí tarif nebo předplacenku bez jakýchkoliv příplatků a omezení.  

Pokud chcete volat mimo zónu 1, minuta vás bude stát 7,47 Kč a za SMS zaplatíte 1,96 Kč.

Jak funguje Roaming na den ve světě

Ve chvíli, kdy si ve více než 100 zemích světa s někým zavoláte, pošlete SMSku (příchozí je zdarma) nebo se připojíte na internet, vám za denní poplatek 199 Kč zaktivujeme nastavenou službu Roaming na den.

Od toho okamžiku voláte a SMSkujete celých 24 hodin za podmínek jako máte doma, a to na všechna čísla v zemi, kde právě jste a také do ČR. Takže například s tarify Red Naplno voláte i SMSkujete neomezeně. Hovory do ostatních zemí vám naúčtujeme podle  ceníku Volání do zahraničí

V základním nastavení služby můžete v cizině v klidu prodatovat až 100 MB ze svého domácího datového balíčku. Když budete potřebovat dat více, jednoduše si nastavíte v Můj Vodafone počet automatických obnovení podle potřeby. Každé obsahuje 100 MB za 149 Kč.

Ceník v zóně svět

Roaming na den lze aktivovat jen s následujícími tarify: Tarif na míru, Férový tarif, tarif Start, Smart 100, Smart 250 a Start 500 minut nebo tarify řady Red, Red LTE, Red+ a Red Naplno.
V zemích, kde není služba Roaming na den dostupná, určuje ceny volání, SMS a internetu tarif World Roaming.

Poplatek za 24 hPříchozí hovorOdchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMS100 MB
199 Kč Zdarma v rámci denního poplatku

Neomezené a volné jednotky do všech sítí (volání a SMS) čerpáte v rámci denního poplatku. Pokud volné jednotky vyčerpáte, bude vás další minuta stát 3,49 Kč a další SMS 1,51 Kč.

Pokud plánujete volát do jiné země než ČR a nebo země ve které se právě nacházíte, bude váš hovor účtován dle ceníku Volání do zahraničí.

11,50 Kč V rámci denního poplatku máte k dispozici 100 MB dat ze svého domácího datového balíčku. Potřebujete více dat? Nastavte si v Můj Vodafone počet automatických obnovení dle potřeby (každé obsahuje 100 MB za 149 Kč).
Poplatek za 24 h 199 Kč
Příchozí hovor Zdarma v rámci denního poplatku
Odchozí hovor

Neomezené a volné jednotky do všech sítí (volání a SMS) čerpáte v rámci denního poplatku. Pokud volné jednotky vyčerpáte, bude vás další minuta stát 3,49 Kč a další SMS 1,51 Kč.

Pokud plánujete volát do jiné země než ČR a nebo země ve které se právě nacházíte, bude váš hovor účtován dle ceníku Volání do zahraničí.

Odeslání SMS
Odeslání MMS 11,50 Kč
100 MB  V rámci denního poplatku máte k dispozici 100 MB dat ze svého domácího datového balíčku. Potřebujete více dat? Nastavte si v Můj Vodafone počet automatických obnovení dle potřeby (každé obsahuje 100 MB za 149 Kč).
Seznam zemí zóny svět

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Aruba, Austrálie, Ázerbajdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Bělorusko, Benin, Bermudy, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Burkina Faso, Curacao, Čad, Černá hora, Demokratická republika Kongo, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Ghana, Grenada, Gruzie, Guatemala, Guinea-Bissau, Haiti, Honduras, Hongkong, Chile, Indie, Indonésie, Irák, Írán, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Kostarika, Kuvajt, Kyrgyzstán, Libye, Macao, Madagaskar, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mauricius, Mauritánie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Mosambik, Myanmar, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Omán, Palestina, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portoriko, Rusko, Rwanda, Salvador, Samoa, Saúdská Arábie, Senegal, Seychely, Singapur, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Švýcarsko, Tanzanie, Thajsko, Tchaj-wan (čínská provincie), Tonga, Trinidad a Tobago, Turecko, Turks a Caicos, Uganda, ,Ukrajina, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu,  Zambie.

informace

Odchozí hovory do ČR a nebo do země ve které se právě nacházíte, účtujeme po první provolané půlminutě po sekundách. Ve všech evropských zemích je volání na tísňovou linku 112 zdarma. Zařazení zemí do jednotlivých zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Jak si Roaming na den aktivuji?

Roaming na den si aktivujte jednoduše v internetové samoobsluze Můj Vodafone. Je to hned, zdarma a úspěšné dokončení vám potvrdíme SMSkou..

Kdy se mi začne Roaming na den účtovat a jak dlouho funguje?

V EU jste jako doma, takže tam vám žádný poplatek neúčtujeme. Mimo EU v zóně svět vám naúčtujeme denní poplatek, jakmile v zahraničí uskutečníte nebo přijmete hovor, připojíte se k internetu či odešlete SMSku. Příchozí SMS zprávy jsou vždy zdarma a poplatek za Roaming na den nespustí. Pokud budete i další dny volat, odesílat SMSky nebo využívat internet, Roaming na den se vám znovu obnoví na dalších 24 hodin.

S jakými tarify mohu Roaming na den využívat?

Roaming na den lze aktivovat jen s následujícími tarify: Tarif na míru, Férový tarif, tarif Start, Smart 100, Smart 250 a Start 500 minut nebo tarify řady Red, Red LTE, Red+ a Red Naplno.

Pokud máte tarif s neomezeným voláním a SMS do všech sítí řady Red, v zahraničí za denní poplatek voláte a SMSkujete neomezeně. Během 24 hodin můžete zároveň využít až 100 MB dat. Pokud máte tarif s volnými jednotkami do všech sítí, v zahraničí čerpáte tyto volné jednotky, a po vyčerpání je vám účtováno 3,49 Kč vč. DPH za minutu hovoru a 1,51 Kč vč. DPH za SMS. Opět můžete využít až 100 MB dat během 24 hodin. 
Volné jednotky do sítě Vodafone není možné čerpat v zahraničí.

Jak čerpat a navýšit datový objem v zóně svět?

V rámci denního poplatku 199 Kč máte k dispozici 100 MB dat, která se odečítají z vašeho domácího datového balíčku. Pokud budete potřebovat dat více, jednoduše si v Můj Vodafone nastavte jejich automatickou obnovu respektive zvolte počet dokupů (100 MB za 149 Kč) podle svých potřeb. Jen se vždy ujistěte, že máte v domácím tarifu dostatek nevyčerpaných dat. 

Navýšit datový objem