Můžu si navýšit denní limit pro data v Roamingu na den?

  • Denní limit 500 MB vám můžeme podle aktuální spotřeby dat i opakovaně obnovit.
  • Při dosažení denního limitu vám pak automaticky přidáme dalších 500 MB (i opakovaně), které můžete využít do konce 24hodinového okna.
  • Za každých dalších 500 MB účtujeme 149 Kč.
  • Ve výchozím nastavení máte obnovení denního limitu zakázané (DataLimit pro roaming je nastavený na hodnotu 0).

Roaming na den je teď ještě výhodnější. Navýšili jsme objem dat ze 100 MB na 500 MB na 24 hodin. Navýšení se týká také dokoupení dalších dat během 24 hodin. Akce platí do odvolání.

Jak si upravím maximální počet obnovení denního limitu pro Roaming na den?

Přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone a jděte do sekce Služby - Roaming.

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.

V řádku DataLimit pro roaming upravte nastavení.

Nastavte si, kolikrát vám můžeme denní limit pro Roaming na den v rámci 24hodinového okna obnovit.

Další možnosti:

  1. Aplikace Můj Vodafone - jděte do sekce Moje Služby - vyberte telefonní číslo - Zahraničí - Nastavení roamingu, kde najdete aktuální nastavení a možnost změnit počet navýšení (obnovy) denního limitu.
  2. Linka péče o zákazníky - změnu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě. Ze zahraničí můžete z čísla Vodafonu zdarma volat číslo +420 776 970 219.

Navýšený limit platí do konce 24hodinové periody. Nastavení DataLimitu pro roaming zůstává stejné i pro další využití Roamingu na den. Když už nebudete chtít, abychom vám denní limit navyšovali, je třeba nastavení DataLimitu pro roaming upravit zpět na hodnotu 0. Pak se po dosažení 500 MB připojení zastaví.

Abyste v roamingu mohli data naplno využít, nezapomeňte, že musíte mít dostatečný objem dat u svého domácího tarifu, ze kterého data čerpáte, případně povolené účtování mobilních dat po vyčerpání základního objemu dat.

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone