nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jaké balíčky pro výhodnější volání, SMS nebo data si mohu aktivovat k předplacené kartě?

S Balíčky ke kartě můžete neomezeně volat, SMSkovat a užívat si data. Na výběr máte 9 balíčků, které si můžete aktivovat v jedné ze 2 variant:

 1. FIX balíčky, které se po měsíci obnovují, stačí mít dostatečný kredit.
 2. Jednorázové balíčky, které platí 30 dní.

Data zdarma v aplikaci Můj Vodafone

V období od 8. června do 31. října 2020 si můžete v aplikaci Můj Vodafone v části Nabídky vyzvednout následující balíčky dat zdarma:

 • k Balíčku ke kartě 500 MB + SMS v síti neomezeně FIX - 500 MB dat navíc
 • k Balíčku ke kartě Neomezené volání v síti + 500 MB FIX - 500 MB dat navíc
 • k Balíčku ke kartě 1,2 GB + SMS v síti neomezeně FIX a Komplet v síti FIX - 2 GB dat navíc
 • k Balíčku ke kartě 3 GB + SMS v síti neomezeně FIX a Komplet do všech síti FIX- 5 GB dat navíc

Aktivace balíčku proběhne do 24 hodin. Kompletní podmínky najdete na našich stránkách.

Balíčky ke kartě - Volání
Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeně Balíček ke kartě - Volání do všech sítí 30 Balíček ke kartě - Volání do všech sítí 100 Balíček ke kartě - Volání do všech sítí neomezeně
Neomezené volání do vlastní sítě za 99 Kč měsíčně Neomezené volání do vlastní sítě + 30 minut do ostatních sítí za 139 Kč měsíčně Neomezené volání do vlastní sítě + 100 minut do ostatních sítí za 249 Kč měsíčně Neomezené volání do všech sítí za 599 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS VOLANI VF na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF PLUS 30 na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF PLUS FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS VOLANI VF PLUS na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VSUDE FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS VOLANI VSUDE na 7700.
U Balíčku ke kartě - volání do všech sítí 100 s obnovováním po měsíci se volné minuty převádějí do následujícího období, pokud je baliček v daném měsíci aktivní. Převedené jednotky se čerpají po vyčerpání nových jednotek z balíčku.
Balíčky ke kartě - Komplet
Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeně + 500 MB lze aktivovat pouze ve variantě FIX (s obnovováním po měsíci).
Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeně + 500 MB Balíček ke kartě - Komplet v síti Balíček ke kartě - Komplet do všech sítí
Neomezené volání do vlastní sítě + 500 MB za 139 Kč měsíčně Neomezené volání a SMS do vlastní sítě + 1,2 GB za 249 Kč měsíčně Neomezené volání a SMS do všech sítí + 3 GB za 899 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI DATA 139 na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS KOMPLET VF FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS KOMPLET VF na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS KOMPLET VSUDE FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS KOMPLET VSUDE na 7700.
Balíčky ke kartě - Data a SMS
Balíček ke kartě - 500 MB dat a SMS v síti neomezeně Balíček ke kartě - 1,2 GB dat a SMS v síti neomezeně Balíček ke kartě - 3 GB dat a SMS v síti neomezeně
500 MB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 99 Kč měsíčně 1,2 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 199 Kč měsíčně 3 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 349 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 99 FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS DATA 99 na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 199 FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS DATA 199 na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 349 FIX na 7700. Pro jednorázovou aktivaci na 30 dní pošlete SMS DATA 349 na 7700.
Jak si můžu vybraný balíček aktivovat?
 1. Přes SMS - jde o nejrychlejší způsob, stačí poslat správné klíčové slovo na číslo 7700. Tvary klíčových slov najdete v tabulce u jednotlivých balíčků (v rozbalovací části stránky výše).
 2. Přes aplikaci Můj Vodafone - aktivaci provedete v sekci Služby - Balíčky ke kartě.
 3. Přes Můj Vodafone na webu - vše zařídíte v sekci Služby.

Další informace:

 • Všechny potřebné informace včetně cen najdete na stránce Předplacené karty.
 • Pokud nepotřebujete balíček na celý měsíc, můžete si u neomezeného volání do Vodafonu vybrat ještě balíček Nonstop víkend nebo Neomezené volání do sítě Vodafone na den.
 • Aktivaci balíčku vám potvrdíme prostřednictvím SMS. Na blížící se konec platnosti balíčku vás upozorníme zprávou nejméně 7 dní dopředu. Když si zrušíte obnovení balíčku nebo používáte jednorázovou variantu, dojde ke zrušení v poslední den platnosti mezi polednem a půlnocí.
 • Když bude váš kredit 0 Kč a budete mít aktivní balíček, můžete ho samozřejmě dál využívat, dokud neskončí jeho platnost. Pro služby nad rámec balíčku je nutné dobít kredit.
 • Po zrušení Balíčku ke kartě (FIX) obsahujícího datový tarif dojde k automatickému nastavení výchozího datového tarifu Připojení na měsíc.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace