nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Pozor na falešné e-maily!

Vážení zákazníci, zaznamenali jsme podvodné e-maily, které se snaží vzbudit dojem, že jsou od Vodafonu, ale nemají s námi nic společného. Odesílání podvodných e-mailů bohužel nemůžeme nijak zabránit, proto vás vyzýváme ke zvýšené opatrnosti.

Podvodný e-mail většinou poznáte podle následujících znaků:

  • E-mail je v cizím jazyce nebo je napsaný špatnou češtinou.
  • Obsahem je např. příslib výhry, ale odesílatel vyžaduje doplnění údajů. Nikdy po vás nevyžadujeme zasílání hesel, čísel platebních karet apod.
  • Zpráva může obsahovat přílohu - neotevírejte ji, může se jednat o virus.
  • Odesílatelem je adresa připomínající Vodafone. Obvykle jde o podvrženou adresu odesílatele.
E-mail od "Vodafone Europe Award Prize Center"
  • E-mail je v anglickém jazyce a slibuje výhru v loterii. Odesílatelem bývá "awardwinning@vodafone.com".
  • Zpráva nemá s Vodafonem nic společného, doporučujeme ji okamžitě smazat. Neodpovídejte na ni, neklikejte na odkazy, které jsou v ní obsažené.
E-mail s předmětem "Ihre neue Rechnung als PDF"
Podvodný e-mail

E-mail může mít podobu Vyúčtování s dlužnou částkou v německém jazyce. Ve skutečnosti se odesílatel jen snaží získat vaše přihlašovací údaje, čísla kreditních karet apod. Neodesíláme e-maily v německém jazyce a doporučujeme, abyste na takovéto e-maily neklikali. Můžete tak způsobit zavirování počítače. Podrobnosti k těmto e-mailům najdete i na stránkách Hoax.cz, které se podvodnými zprávami zabývají.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace