nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak najít své chytré hodinky Apple Watch

Apple - Watch Series 5 (watchOS 6)

S pomocí funkce Najít své chytré hodinky Apple Watch můžete své hodinky najít např. když je ztratíte, nebo je zamknout, když vám je někdo ukradne. Před aktivací funkce musíte na svém chytrém telefonu aktivovat funkci Najít můj iPhone.

1. V menu najděte: „Moje hodinky“

  • Na chytrém telefonu: Stiskněte Watch.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte Moje hodinky.

2. Lokalizujte své chytré hodinky Apple Watch:

Než můžete zobrazit poslední polohu vašich svých hodinek Apple Watch, musíte na svém chytrém telefonu aktivovat automatické odesílání poslední polohy.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte název svých hodinek Apple Watch.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte ikonu Informace.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte Najít Apple Watch. Pokud o to budete požádáni, musíte se přihlásit prostřednictvím svého Aple ID.
  • Poslední poloha vašich chytrých hodinek Apple Watch se zobrazí na mapě.

3. Přehrajte na svých chytrých hodinkách Apple Watch signální tón:

Svým chytrým hodinkám Apple Watch můžete poslat signální tón, který se bude přehrávat po dobu 2 minut. Aby bylo možné signální tón přehrát, musí být vaše chytré hodinky Apple Watch zapnuté a musí mít připojení k mobilní síti, síti Wi-Fi nebo vašemu chytrému telefonu.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte Přehrát zvuk.

4. Zamkněte své chytré hodinky Apple Watch:

Své chytré hodinky Apple Watch můžete zamknout kódem a zároveň na jejich displej dát zprávu o tom, že jste je ztratili.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte Označit jako ztracené a své chytré hodinky Apple Watch zamkněte podle postupu zobrazeného na displeji.

5. Vymažte obsah svých chytrých hodinek Apple Watch:

Obsah svých chytrých hodinek Apple Watch můžete smazat a v případě krádeže tak zabránit ostatním v přístupu k jejich obsahu. Když smažete všechen obsah, musíte své chytré hodinky Apple Watch aktivovat pomocí svého Apple ID.
  • Na chytrém telefonu: Stiskněte Vymazat zařízení a vymažte obsah svých chytrých hodinek Apple Watch podle postupu zobrazeného na displeji. POZOR: Upozorňujeme vás, že pokud smažete všechen obsah svých chytrých hodinek Apple Watch, tak už nebudete moci použít funkci Najít své chytré hodinky Apple Watch.