Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Chráníme planetu

Vodafone se připojuje k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje

21. 9. 2021

V  týdnu od 20. do 26. září probíhá celoevropská iniciativa propagující myšlenku udržitelného rozvoje a projektů, které se tomuto zásadnímu tématu věnují. Evropský týden udržitelného rozvoje je souhrnem konferencí, výstav, trhů, filmových promítání, komunitních akcí, vzdělávacích projektů a dalších aktivit po celém území ČR, potažmo Evropy.

Chráníme planetu

Největší evropská síť poháněná čistě z obnovitelných zdrojů

23. 6. 2021

Pro fungování Vodafonu je elektrická energie naprosto zásadní. V České republice nakupujeme energii z obnovitelných zdrojů už od roku 2011 a v roce 2021 se nám podařilo přejít na 100 % využití zelené energie. Nyní nás následují i ostatní země, jako například Velká Británie, Irsko nebo Portugalsko, a zelenou energií je tak kompletně poháněna mobilní síť Vodafonu v celé Evropě.

Chráníme planetu

Vodafone slaví světový den oceánů

8. 6. 2021

Po celý červen, včetně Světového dne oceánů, je na Vodafone TV možné sledovat výjimečné pořady věnované podmořským hlubinám. V rámci spolupráce s televizními kanály s Discovery Channel a Animal Planet mohou diváci shlédnout exkluzivní premiéry dokumentů o mořské biologické diverzitě a také prozkoumat příběhy těch, kteří své životy zasvětili její ochraně.

Chráníme planetu

Zavedli jsme Eco Rating – ekologické hodnocení telefonů

25. 5. 2021

Ve Vodafonu nám záleží na životním prostředí, proto nově hodnotíme telefony tzv. Eco Ratingem. Jedná se o bodovací systém vytvořený nezávislým konsorciem, který ukazuje, jak velkou ekologickou zátěž daný telefon představuje. Uhlíková stopa, kterou výroba mobilů a jejich provoz zanechávají, totiž není zanedbatelná. Odhaduje se na 125 milionů tun emisí oxidu uhličitého ročně, což odpovídá provozu 31 uhelných elektráren.

Chráníme planetu

Konference Green Growth

23. 3. 2021

Boj proti klimatickým změnám je jednou z největších priorit současného světa. Britská obchodní komora společně s Italským velvyslanectvím na toto téma uspořádala online konferenci s názvem Green Growth, jejímž partnerem se stal kromě dalších velkých firem i Vodafone. Ten potvrdil, že je mezi firmami lídrem v přístupu k životnímu prostředí.

Chráníme planetu

Green Digital Coalition

22. 3. 2021

Vodafone se přidává k firmám, které chtějí bojovat proti klimatické změně digitalizací. Soukromá sféra si čím dál více uvědomuje, že odpovědnost a udržitelnost se stávají klíčovými nejen pro zachování společnosti nebo životního prostředí, ale i pro přežití vlastního podnikání.

Chráníme planetu

Konference UP!

4. 3. 2021

Konference UP! je největší konferencí o udržitelnosti, kterou pořádá Byznys pro společnost - největší odborná platforma pro sdílení a šíření principů CSR a udržitelného podnikání v ČR.

Chráníme planetu

Udržitelná koalice „Partners for sustainability“

10. 2. 2021

Podle některých firem částečně stojí v cestě trvale udržitelnému podnikání stát, který se primárně soustředí na hospodářský růst a nepromítá dostatečně do strategických dokumentů důraz na šetrnou výrobu, šetření energiemi, omezení zplodin a podobně.

Chráníme planetu

TOP Odpovědná firma roku 2020

20. 11. 2020

Vůbec nejvyšší rating mezi velkými firmami přinesl Vodafonu letošní sedmnáctý ročník prestižního ocenění TOP Odpovědná firma.