Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Digitální společnost

Rok udržení podnikání 2023

13. 3. 2023

Vodafone se stal partnerem projektu Rok udržení podnikání 2023, který spustila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Pomůže tak firmám sbírat potřebné know-how v oblasti chytrých řešení, udržitelného investování, digitalizace nebo cirkulární ekonomiky.

Digitální společnost

Mobile World Congress 2023

27. 2. 2023

Ve španělské Barceloně se slavnostně otevřely brány výstaviště Fira Gran Via, kde se stejně jako každý rok koná největší veletrh mobilních technologií Mobile World Congress. Se svými novinkami se pochlubil i Vodafone, který ukázal, jak technologie dovedou vytvářet udržitelnou a inkluzivní digitální společnost.

Digitální společnost

Code like a girl

29. 8. 2022

Typický programátor, kodér nebo softwarový inženýr, bývá zpravidla muž. Vodafone pomáhá mladým dívkám tyto stereotypy bořit. Na čtyřdenním letním workshopu s název Code like a girl si náctiletá děvčata mohla zdarma vyzkoušet, jak na kódování, a pro některé z nich to dokonce znamená i start jejich budoucí kariéry.

Digitální společnost

Účastníci plzeňského #mobileDrinku si mohli vyzkoušet nejnovější telefony i hru pro nevidomé

30. 6. 2022

Technologické novinky hlavně z mobilního světa, dobré pití i jídlo - to jsou atributy už tradiční a mnoha lety prověřené akce s názvem #mobileDrink. Setkání nadšenců do technologií a fanoušků Vodafonu ze sociálních sítí se tentokrát uskutečnilo v Plzni. Tématem červnové akce byl hlavně gaming, tedy počítačové a mobilní hry.

Digitální společnost

Středoškolský nápad pro neslyšící se proměnil ve startup

15. 6. 2022

Projekt Slyším očima, který se zrodil v hlavách dvou středoškolaček, se mění na fungující mladý podnik. Svou zásluhu na tom má akcelerační program Laboratoř Nadace Vodafone. Projektu poskytl nejen půlroční intenzivní mentoring a 100 000 korun, ale zajistil mu také spolupráci s klíčovými firmami Virtual Lab a NEWTON Technologies, které pomohou s jeho dalším technologickým a byznysovým rozvojem.

Digitální společnost

Vodafone PLAYzone Arena

25. 4. 2022

V pražském obchodním centru Westfield Chodov přivítá 25. dubna první návštěvníky Vodafone PLAYzone Arena, multifunkční esportové centrum rozkládající se na více než 1000 m2.

Digitální společnost

Aplikace Záchranka rozšiřuje své funkce a expanduje za hranice

14. 7. 2021

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné a někdy nás bohužel přivedou do situace, ve které jde o život. Uživatelům, kteří mají aplikaci Záchranka nainstalovanou ve svém mobilním telefonu, stačí v takových případech přidržet nouzové tlačítko na displeji. Postupem času se podařilo aplikaci doplňovat dalšími funkcemi - od poloviny července letošního roku se rozšířila také o Elektronickou knihu túr. Umožní turistům na svém profilu zadat naplánovanou trasu a v případě, že do cíle nedorazí ve stanovenou dobu, aplikace odešle upozornění Horské službě.

Digitální společnost

Vodafone vyhlásil AR Challenge pro studenty

12. 5. 2021

Středoškoláci v Karlových Varech, Jeseníku a Ústí nad Labem mohou zlepšit život ve svých domovských městech za pomoci nejmodernějších technologií. Umožní jim to soutěž Vodafone AR Challenge, jejímž prostřednictvím mohou uvést v život vlastní projekty s využitím rozšířené reality (AR – augmented reality) a smíšené reality (MR – mixed reality). Potřeba jsou pouze speciální brýle a 5G síť, které studentům poskytne Vodafone, a vlastní kreativita.