Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Jsme tu pro všechny

Zaměstnanci Vodafonu vysportovali půl milionu Kč na podporu vzdělávání seniorů

13. 12. 2021

Dobrovolnictví zaměstnanců Vodafonu se letos soustředí především na podporu seniorů. Nejenže svými kilometry vybrali půl milionu korun na program Digitální odysea, ale také se zapojují sami jako tzv. „digitální asistenti“. V domech pro seniory učí dříve narozené, jak používat chytré telefony či tablety. V rámci dne dárcovství Giving Tuesday vyrazilo do terénu i vedení společnosti.

Jsme tu pro všechny

Vodafone vylepšil nabídku pro lidi se zdravotním postižením

5. 11. 2021

Zůstat ve spojení je v dnešní době nutnost, pro osoby s hendikepem to ale platí dvojnásob. Vodafone proto nově zařadil do nabídky pro osoby se zdravotním znevýhodněním i tarif Neomezený Super, který si mohou pořídit za 599 korun měsíčně, tedy s dvousetkorunovou slevou oproti stejnému tarifu v běžné nabídce.

Jsme tu pro všechny

TOP Odpovědná firma roku 2021

4. 11. 2021

Vodafone je nejlépe hodnocenou TOP Odpovědnou firmou roku 2021. Vůbec nejvyšší rating mezi velkými firmami přinesl Vodafonu letošní ročník prestižního ocenění TOP Odpovědná firma. Kromě toho Vodafone získal také zvláštní ocenění Trendsetter za inspirativní přístup v udržitelném podnikání a otevírání témat, která jsou zbytkem společnosti mnohdy opomíjená. V dalších kategoriích porotci ocenili projekt Digitální odysea Nadace Vodafone pro digitální vzděláván seniorů, přístup Vodafonu k ženám i nefinanční reporting firmy.

Jsme tu pro všechny

Darujeme svůj čas seniorům a naučíme je zacházet s technologiemi

2. 11. 2021

To nejcennější, co může člověk člověku dát, je jeho čas. V rámci Giving Tuesday mohou zaměstnanci Vodafonu během listopadu darovat ten svůj babičkám nebo dědečkům, a naučit je přitom bezpečně ovládat chytré technologie. Využít k tomu mohou den placeného volna a k ruce jim bude nová online vzdělávací platforma Digitální odysea z dílny Nadace Vodafone.

Jsme tu pro všechny

Sbírka oblečení pro rodiče samoživitele

1. 11. 2021

Snad každému z nás se ve skříni válí oblečení, které se z různých důvodů omrzelo. Vodafone proto uspořádal ve spolupráci s Klubem svobodných matek zaměstnaneckou sbírku dámského, pánského a dětského oblečení, které následně zamíří přímo k rodičům samoživitelům a jejich dětem.

Jsme tu pro všechny

Zaměstnavatel roku 2021

4. 10. 2021

Být dobrým zaměstnavatelem je pro Vodafone tou největší metou. V regionální části soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2021 se nám podařilo obhájit loňské prvenství v kategorii Nejlepší zaměstnavatel v ČR do 5000 zaměstnanců v regionu Hlavní město Praha.

Jsme tu pro všechny

Vodafone se převlékl do duhy jako hrdý partner festivalu Prague Pride

9. 8. 2021

Ve Vodafonu věříme, že díky firemnímu prostředí, které podporuje otevřenost a rozmanitost, získáme a udržíme ty nejtalentovanější zaměstnance. Chceme, aby se u nás lidé cítili dobře bez ohledu na věk, pohlaví, sexuální orientaci či identitu. Právě proto jsme i letos podpořili festival Prague Pride, který ve svém jedenáctém ročníku nabídne 135 kulturních, zábavních a vzdělávacích akcí. Jednou z nich je i beseda pořádaná Vodafonem, na které se účastníci dozví, jak ven z bludného kruhu domácího násilí.

Jsme tu pro všechny

Code like a Girl - workshop pro budoucí kodérky

12. 7. 2021

Pro holky ve věku od 13 do 18 let opět letos otevíráme 4-denní letní kurzy, kde se naučí kódovat a nebude pro ně žádný problém vytvořit si třeba vlastní webovku. Užijí si prázdniny trochu jinak a můžou soutěžit i o zajímavé ceny.

Jsme tu pro všechny

Postoupili jsme do finále cen SDGs

4. 6. 2021

Asociace společenské odpovědnosti každoročně oceňuje projekty, které míří k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN a nechávají Česko stoupat k lepšímu. V letošním ročníku se Vodafone probojoval do finále s aplikací Bright Sky a dalšími aktivitami, které pomáhají v boji proti domácímu násilí, a do semifinále postoupila také rodičovská politika Vodafonu umožňující skloubit novopečeným rodičům pracovní a rodinný život. Vítězové soutěže budou vyhlášeni na galavečeru Cen SDGs dne 16. září 2021.

Jsme tu pro všechny

Veškerá pracovní místa nabízíme i na částečný úvazek

24. 5. 2021

Vodafone vychází vstříc nejen rodičům, kteří se vedle práce musejí starat o malé děti, ale také zdravotně znevýhodněným, studentům nebo expertům, kteří se chtějí souběžně věnovat více projektům a netouží pracovat jen pro jednu firmu. Všechna inzerovaná pracovní místa, od pozic prodejců v obchodech až po místa v nejvyšším vedení firmy, proto budou nově vždy obsahovat možnost zkrácené pracovní doby.