Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Jsme tu pro všechny

Girls Day ve Vodafonu

6. 5. 2021

Každý rok ve Vodafonu ve spolupráci s neziskovou organizací Gender Studies organizujeme Girls Day. Jeho cílem je dlouhodobě podpořit zájem mladých dívek o technické a IT obory. Girls Day proběhl tradičně i letos, i když jen online. Akce, která se uskutečnila 22. dubna, se zúčastnilo 16 dívek ve věku od 14 do 18 let.

Chráníme planetu

Green Digital Coalition

22. 3. 2021

Vodafone se přidává k firmám, které chtějí bojovat proti klimatické změně digitalizací. Soukromá sféra si čím dál více uvědomuje, že odpovědnost a udržitelnost se stávají klíčovými nejen pro zachování společnosti nebo životního prostředí, ale i pro přežití vlastního podnikání.

Jsme tu pro všechny

Týden žen ve Vodafonu

10. 3. 2021

Inspirace i osvěta. Vodafone v Mezinárodním týdnu žen uspořádal sérii debat, kde upozorňuje na domácí násilí i důležitost hormonálního zdraví. Mezinárodní týden žen je příležitostí nejen pro oslavu ženství, ale také osvětu v palčivých tématech dnešní doby.

Jsme tu pro všechny

Webinář o domácím násilí

8. 3. 2021

Vodafone, Avon a IKEA se spojily v boji proti domácímu násilí. Inspirují ostatní, jak ho rozpoznat a včas pomoci obětem Omezení pohybu a kontaktů, home office, sociální izolace – to vše ještě více komplikuje situaci obětem domácího násilí, jejichž počet v době pandemie dramaticky roste.

Jsme tu pro všechny

Women Startup Competition 2020

26. 2. 2021

Vodafone se opět stává hlavním partnerem soutěže Women Startup Competition, kterou v Česku organizuje Pavlína Zychová a Jana Hodboďová z Nápadu roku. Už pátý rok má stejný cíl - zviditelnit a ocenit mladé firmy vedené ženami a motivovat další, aby se do podnikání pustily.

Jsme tu pro všechny

Giving Tuesday

8. 12. 2020

Nadace Vodafone odstartovala dlouhodobý projekt na podporu digitálního vzdělávání seniorů. Firemní sbírka ve Vodafonu ke svátku dárcovství Giving Tuesday vynesla 329912 Kč.

Digitální společnost

Konference New Technology

3. 12. 2020

Vodafone se stal hlavním partnerem online konference New Technology, kterou pořádá deník E15. Mluvilo se o inteligentních kamerách, nových aplikacích pro oblast telemedicíny, o akceleračních programech pro startupy nebo o tom, jak 5G technologie změní svět kolem nás.