Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
Jsme tu pro všechny

Prague Pride 2023

7. 8. 2023

Duhový festival hrdosti se letos koná od 7. do 13. srpna a nabídne více než 190 akcí, koncertů, workshopů a debat na různých místech v metropoli. Tématem jsou tradice a tradičním generálním partnerem je Vodafone, který navíc letos už po osmé obdržel ocenění organizace Pride Business Forum jako nejlepší LGBTQ+ zaměstnavatel roku. Návštěvníkům během celého týdne nabídne místo k odpočinku v Pride Village na Střeleckém ostrově a také zajímavý program v rámci sobotního vyvrcholení festivalu na Letenské pláni.

Chráníme planetu

Green Hack 2023

5. 6. 2023

Cesta k udržitelnějšímu byznysu vede skrze inovace. Vodafone se proto stal partnerem hackhatonu Green Hack a pro účastníky připravil náročnou výzvu – během třídenního hackování měli nalézt způsob, jak na základě provozních dat nakombinovat co nejudržitelnější automobilovou flotilu pro firmy.

Jsme tu pro všechny

Fun&Run 2023

21. 5. 2023

Zapojili jsme se do dobročinného běhu Fun&Run proti homofobii, transfobii, bifobii a stigmatizaci lidí s HIV. Za Vodafone vyběhlo na šedesát jeho zaměstnanců a zaměstnankyň.

Chráníme planetu

ESG na poradenském portálu V-Hub

15. 5. 2023

Aby nebyla udržitelnost jen prázdnou floskulí, je potřeba sbírat množství mnohdy obtížně dostupných informací. To nemusí být pro ty, kteří se v tomto odvětví pohybují nově, vůbec žádná legrace. Vodafone proto nově zařadil do svého poradenského portálu sekci kompletně věnovanou ESG a udržitelnosti firem.

Chráníme planetu

Výzkum VŠE o recyklaci telefonů

28. 3. 2023

Redukce elektroodpadu je jedním z témat, kterému se v udržitelném podnikání dlouhodobě věnujeme. S naším vlastním elektroodpadem si dokážeme poradit, ale moc se nám nedaří recyklace telefonů. Sesbíráme jich totiž málo. A schválně - kolik těch starých, nepoužívaných máte doma vy? A proč? Na důvody, kvůli kterým v českých domácnostech zůstává obrovské množství starých telefonů, se zaměřila výzkumná práce studentů VŠE v Praze, připravená přímo pro Vodafone.

Jsme tu pro všechny

Empower Her

20. 3. 2023

Vyšší zastoupení žen ve vedení, rovné odměňování nebo to, aby se nemusely ženy rozhodovat mezi rodinou a kariérou. Právě to jsou závazky iniciativy Empower Her, jejímž cílem je posílení ekonomického postavení žen a rovnost pohlaví. Připojil se i Vodafone, který jde v Česku příkladem.

Digitální společnost

Rok udržení podnikání 2023

13. 3. 2023

Vodafone se stal partnerem projektu Rok udržení podnikání 2023, který spustila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Pomůže tak firmám sbírat potřebné know-how v oblasti chytrých řešení, udržitelného investování, digitalizace nebo cirkulární ekonomiky.

Jsme tu pro všechny

Pride Bussiness Forum Voices

1. 3. 2023

Silný lidský příběh je výmluvnější než sebepodrobnější statistika. Na Pride Business Forum Voices, inspirativní talk show zaměřenou na LGBTQ+ témata, vystoupil i generální ředitel Vodafonu Petr Dvořák a mluvil o zážitcích, které formovaly jeho podporu diverzity na pracovišti a rovných práv.