Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Roaming ke kartě na den

I s předplacenou kartou můžete nyní ze zahraničí volat, posílat SMS a připojovat se k internetu výhodně.

Za 19 Kč na den získáte 10 volných minut, 10 SMS a 10 MB dat.

Volné jednotky si můžete užívat po celých 24 hodin.

Aktivace služby je zdarma, platíte až při použití v zahraničí.

Příchozí hovory jsou v rámci služby zdarma.

Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje Roaming ke kartě na den

Jakmile se v zahraničí připojíte na internet, pošlete SMSku, uskutečníte nebo přijmete hovor, získáte díky službě Roaming ke kartě na den 10 volných minut na odchozí hovory, 10 SMS a 10 MB dat. Tyto volné jednotky můžete využívat během následujících 24 hodin. Z kreditu vám zároveň strhneme denní poplatek 19 Kč.

Pokud volné jednotky vyčerpáte, další minuta volání vás vyjde na 1,66 Kč a za SMS zaplatíte 0,67 Kč.

Příchozí hovory jsou v rámci služby zdarma. Příchozí SMS jsou zdarma vždy. V případě, že vyčerpáte 10MB datový objem, zůstane připojení funkční. Pouze se sníží přenosová rychlost na 32 kbps.

Další balíček volných jednotek vám dáme pouze, pokud se v dalších dnech opět připojíte k internetu, pošlete SMS, uskutečníte nebo přijmete hovor. Tedy jen v případě, že jej skutečně potřebujete.

Ceník

Poplatek na 24 h.Příchozí hovorOdchozí hovorOdeslání SMSData
19 Kč Zdarma v rámci denního poplatku V rámci služby máte 10 volných minut volání a 10 SMS
V případě, že dojde k vyčerpání volných jednotek, bude další minuta volání nově stát 1,66 Kč a SMS 0,67 Kč.
V rámci služby máte 10 MB dat.
Poplatek na 24 h. 19 Kč
Příchozí hovor Zdarma v rámci denního poplatku
Odchozí hovor V rámci služby máte 10 volných minut volání a 10 SMS.
V případě, že dojde k vyčerpání volných jednotek, bude další minuta volání nově stát 1,66 Kč a SMS 0,67 Kč.
Odeslání SMS
Data V rámci služby máte 10 MB dat.

Kde lze balíček použít

Službu Roaming ke kartě na den lze používat ve všech zemích EU a dalších vybraných evropských destinacích.
V zemích, kde není služba Roaming ke kartě na den dostupná, určuje ceny volání, SMS a internetu tarif World Roaming.

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

Bohužel od 11. 6. 2017 nebude možné službu ve Švýcarsku využívat.

informace

Odchozí hovory účtujeme po první provolané půlminutě po sekundách. Příchozí hovory platíte po sekundách. Ve všech evropských zemích je volání na tísňovou linku 112 zdarma. Zařazení zemí do jednotlivých Zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Jak si mohu službu Roaming ke kartě na den aktivovat?

Službu si můžete aktivovat ještě před odjezdem do zahraničí např. v internetové samoobsluze Můj Vodafone (kde si také můžete ověřit aktuální nastavení roamingových služeb) nebo odesláním SMS ve tvaru ROAM KARTA na číslo 7700. K naúčtování denního poplatku za službu dojde jen, pokud v zahraničí použijete svůj mobilní telefon (tzn. uskutečníte hovor, přijmete hovor, odešlete SMS nebo se připojíte k internetu).

Po jakou dobu mohu používat volné jednotky z balíčku Roaming ke kartě na den?

Volné jednotky ze služby Roaming ke kartě na den můžete využívat vždy celých 24 hodin od chvíle, kdy v zahraničí uskutečníte nebo přijmete hovor, připojíte se k internetu či odešlete SMSku. Příchozí SMS zprávy jsou vždy zdarma a balíček Roaming ke kartě na den nespustí. Pokud budete i v dalších dnech volat, posílat SMSky nebo využívat internet, díky službě Roaming ke kartě na den dostanete vždy další volné jednotky, které můžete využít v následujících 24 hodinách.

Co se stane po vyčerpání volných jednotek z balíčku Roaming ke kartě na den?

Volné minuty a SMS můžete využívat na komunikaci v rámci navštívené země a do ČR. Po jejich vyčerpání v rámci dané 24-hodinové periody zaplatíte za minutu odchozího hovoru 3,49 Kč vč. DPH a 1,51 Kč vč. DPH za odeslanou SMS. Po vyčerpání 10 MB dat vám připojení zůstane zachováno, pouze dojde ke zpomalení jeho rychlosti na 32 kb/s, nic navíc ale neplatíte (dodatečný objem dat si nelze dokoupit).

Jaké ceny se mi budou účtovat v zemích, kde není Roaming ke kartě dostupný?

V těchto zemích vám budeme účtovat ceny dle tarifu World roaming. Služba Roaming ke kartě na den vám ale i nadále zůstane aktivní.

Jaký roamingový tarif je vhodný právě pro mě?

S výběrem tarifu, který vám padne, vám pomůže roamingová kalkulačka.