Vodafone logo pro tisk
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sluchátka Apple EarPods (USB-C)

Originální sluchátka do uší pro přenosná zařízení Apple s konektorem Type-C.

Aktuální cena: 677 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 35 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 35 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgaperuscw21487

Na rozdíl od klasických kulatých sluchátek do uší vychází konstrukce sluchátek Earpods z geometrie lidského ucha. Díky tomu je může pohodlně nosit více lidí než kterékoli jiná sluchátka.
Reproduktory uvnitř EarPodů jsou konstruované pro vysoce kvalitní zvukový výstup.
Ovladačem na šňůře EarPods můžeš nastavovat hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa nebo přijímat a ukončovat hovory.

Klíčové vlastnosti:

  • bohaté basy
  • větší odolnost proti vodě a potu


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Rozměry: 1,2 m
  • Hmotnost: 60 g
  • Připojení: USB-C


Obsah balení:
1x sluchátka EarPods USB-C

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.