Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Paměťová karta Kingston Micro SDHC karta 32GB Class10 80R + S

Máte zážitky, které se vyplatí zachytit? Máme kartu, kterou se vyplatí mít.

Původní cena: 637 Kč

Aktuální cena: 397 Kč po slevě

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 84 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 84 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGPK32GB6063

Paměťová karta Kingston micro SDHC nabízí svým majitelům kapacitu 32GB pro jejich data. Jde použít do fotoaparátů, mobilních telefonů, videokamer a dalších. Karta dokáže přečíst data rychlostí 45 Mb/s a zapisovat rychlostí až 10 Mb/s. Samotná paměťová karta má rozměry 11 mm x 15 mm x 1 mm. Adaptér který se také nachází v balení slouží jako redukce k použití karty ve starších zařízeních podporujících jen SD formát, jehož rozměry jsou 24 mm x 32 mm x 2,1 mm.

Podobné příslušenství