Proč mi volají neznámá telefonní čísla s nabídkami služeb?

  • V rámci marketingové kampaně, soutěže, dotazníku nebo např. používáním některé služby jste mohli takové společnosti udělit souhlas, aby vás oslovovala s nabídkami, případně aby vaše kontakty předala dalším subjektům.
  • Pokud je takový hovor pro vás obtěžující, doporučujeme požádat o další nekontaktování ze strany volajícího a hovor ukončit.

Pokud vás kontaktuje třetí strana a tvrdí, že jí Vodafone předal vaše telefonní číslo, pak je takové tvrzení nepravdivé. Vodafone nepředává třetím stranám telefonní čísla svých zákazníků, aby vám nabízely své produkty či služby či produkty a služby dalších stran, např. T-Mobile nebo O2.

Naše společnost některé své činnosti zajišťuje prostřednictvím třetích osob, s nimiž máme uzavřenou smlouvu. Jde o tzv. zpracovatele. Pokud vás však nějaký náš zpracovatel kontaktuje, pak vás kontaktuje jménem Vodafonu, protože pouze zpracovatelé mají možnost naší obchodní značku použít. Se zpracovateli máme nastavená bezpečností opatření, které má Vodafone nastavena celosvětově a vaše data jsou opravdu v bezpečí.

Mohlo by se vám hodit: