Jaké balíčky pro výhodnější volání, SMS nebo data si mohu aktivovat k předplacené kartě?

Balíčky ke kartě můžete neomezeně volat, SMSkovat a užívat si data. Na výběr máte 10 balíčků. FIX balíčky se po měsíci obnovují (podle data, kdy jste balíček poprvé aktivovali), stačí mít dostatečný kredit.

Datový dárek v aplikaci Můj Vodafone

 • Od 1. června do 31. srpna 2023 najdete v aplikaci Můj Vodafone v části Nabídky každý měsíc 5 GB dat navíc (podmínky akce).
 • Dárek si můžete aktivovat jednou za kalendářní měsíc. Navýšená data můžete využívat do doby, než se váš měsíční balíček opět obnoví (nebo vyprší jeho měsíční platnost).
 • Datový dárek je dostupný ke všem Balíčkům ke kartě FIX (s měsíčním obnovováním) z kategorie Komplet a Data a SMS.

Balíčky ke kartě - Volání

Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeněBalíček ke kartě - Volání do všech sítí 30Balíček ke kartě - Volání do všech sítí 100Balíček ke kartě - Volání do všech sítí neomezeně
Neomezené volání do vlastní sítě za 119 Kč měsíčněNeomezené volání do vlastní sítě + 30 minut do ostatních sítí za 139 Kč měsíčněNeomezené volání do vlastní sítě + 100 minut do ostatních sítí za 249 Kč měsíčněNeomezené volání do všech sítí za 599 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF PLUS 30 na 7700.Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF PLUS FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VSUDE FIX na 7700.

Balíčku ke kartě - volání do všech sítí 100 s obnovováním po měsíci se volné minuty převádějí do následujícího období, pokud je baliček v daném měsíci aktivní. Převedené jednotky se čerpají po vyčerpání nových jednotek z balíčku.

Balíčky ke kartě - Komplet

Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeně + 1,5 GBBalíček ke kartě - Komplet v sítiBalíček ke kartě - Komplet do všech sítí
Neomezené volání do vlastní sítě + 1,5 GB za 139 Kč měsíčněNeomezené volání a SMS do vlastní sítě + 2,5 GB za 249 Kč měsíčněNeomezené volání a SMS do všech sítí + 6 GB za 899 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI DATA 139 na 7700.Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS KOMPLET VF FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS KOMPLET VSUDE FIX na 7700.

Balíčky ke kartě - Data a SMS

Balíček ke kartě - 1,5 GB dat a SMS v síti neomezeněBalíček ke kartě - 2,5 GB dat a SMS v síti neomezeněBalíček ke kartě - 6 GB dat a SMS v síti neomezeně
1,5 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 119 Kč měsíčně2,5 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 199 Kč měsíčně6 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 349 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 119 FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 199 FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 349 FIX na 7700.

Jak si můžu vybraný balíček aktivovat?

 1. Přes SMS - jde o nejrychlejší způsob, stačí poslat správné klíčové slovo na číslo 7700. Tvary klíčových slov najdete v tabulce u jednotlivých balíčků (v rozbalovací části stránky výše).
 2. Přes aplikaci Můj Vodafone - aktivaci provedete v sekci Moje služby - vyberte telefonní číslo - Balíčky ke kartě.
 3. Přes Můj Vodafone na webu - vše zařídíte v sekci Služby.

Další informace:

 • Všechny potřebné informace včetně cen najdete na stránce Předplacené karty.
 • Pokud nepotřebujete balíček na celý měsíc, můžete si u neomezeného volání do Vodafonu vybrat ještě balíček Nonstop víkend nebo Neomezené volání do sítě Vodafone na den.
 • Aktivaci balíčku vám potvrdíme prostřednictvím SMS. Na blížící se konec platnosti balíčku vás upozorníme zprávou nejméně 7 dní dopředu. Když si zrušíte obnovení balíčku nebo používáte jednorázovou variantu, dojde ke zrušení v poslední den platnosti mezi polednem a půlnocí.
 • Když bude váš kredit 0 Kč a budete mít aktivní balíček, můžete ho samozřejmě dál využívat, dokud neskončí jeho platnost. Pro služby nad rámec balíčku je nutné dobít kredit.
 • Po zrušení Balíčku ke kartě (FIX) obsahujícího datový tarif dojde k automatickému nastavení výchozího datového tarifu Připojení na měsíc.