Jaké balíčky pro výhodnější volání, SMS nebo data si mohu aktivovat k předplacené kartě?

Balíčky ke kartě můžete neomezeně volat, SMSkovat a užívat si data. Na výběr máte 10 balíčků. FIX balíčky se po měsíci obnovují (podle data, kdy jste balíček poprvé aktivovali), stačí mít dostatečný kredit.

Balíčky ke kartě - Volání

Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeněBalíček ke kartě - Volání do všech sítí 40Balíček ke kartě - Volání do všech sítí 130Balíček ke kartě - Volání do všech sítí neomezeně
Neomezené volání do vlastní sítě za 119 Kč měsíčněNeomezené volání do vlastní sítě + 40 minut do ostatních sítí za 159 Kč měsíčněNeomezené volání do vlastní sítě + 130 minut do ostatních sítí za 299 Kč měsíčněNeomezené volání do všech sítí za 599 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF PLUS 40 na 7700.Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VF PLUS FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI VSUDE FIX na 7700.

Balíčku ke kartě - volání do všech sítí 130 s obnovováním po měsíci se volné minuty převádějí do následujícího období, pokud je baliček v daném měsíci aktivní. Převedené jednotky se čerpají po vyčerpání nových jednotek z balíčku.

Balíčky ke kartě - Komplet

Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeně + 1,5 GBBalíček ke kartě - Komplet v sítiBalíček ke kartě - Komplet do všech sítí
Neomezené volání do vlastní sítě + 1,5 GB za 149 Kč měsíčněNeomezené volání a SMS do vlastní sítě + 3,5 GB za 299 Kč měsíčněNeomezené volání a SMS do všech sítí + 10 GB za 799 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS VOLANI DATA 149 na 7700.Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS KOMPLET VF FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS KOMPLET VSUDE FIX na 7700.

Balíčky ke kartě - Data a SMS

Balíček ke kartě - 1,5 GB dat a SMS v síti neomezeněBalíček ke kartě - 3,5 GB dat a SMS v síti neomezeněBalíček ke kartě - 10 GB dat a SMS v síti neomezeně
1,5 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 119 Kč měsíčně3,5 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 239 Kč měsíčně10 GB dat a SMS do Vodafonu neomezeně za 399 Kč měsíčně
Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 119 FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 239 FIX na 7700. Pro aktivaci balíčku s obnovováním po měsíci pošlete SMS DATA 399 FIX na 7700.

Jak si můžu vybraný balíček aktivovat?

  1. Přes SMS - jde o nejrychlejší způsob, stačí poslat správné klíčové slovo na číslo 7700. Tvary klíčových slov najdete v tabulce u jednotlivých balíčků (v rozbalovací části stránky výše).
  2. Přes aplikaci Můj Vodafone - aktivaci provedete v sekci Moje služby - vyberte telefonní číslo - Balíčky ke kartě.
  3. Přes Můj Vodafone na webu - vše zařídíte v sekci Služby.

Další informace:

  • Všechny potřebné informace včetně cen najdete na stránce Předplacené karty.
  • Pokud nepotřebujete balíček na celý měsíc, můžete si u neomezeného volání do Vodafonu vybrat ještě balíček Nonstop víkend nebo Neomezené volání do sítě Vodafone na den.
  • Aktivaci balíčku vám potvrdíme prostřednictvím SMS. Na blížící se konec platnosti balíčku vás upozorníme zprávou nejméně 7 dní dopředu. Když si zrušíte obnovení balíčku nebo používáte jednorázovou variantu, dojde ke zrušení v poslední den platnosti mezi polednem a půlnocí.
  • Když bude váš kredit 0 Kč a budete mít aktivní balíček, můžete ho samozřejmě dál využívat, dokud neskončí jeho platnost. Pro služby nad rámec balíčku je nutné dobít kredit.
  • Po zrušení Balíčku ke kartě (FIX) obsahujícího datový tarif dojde k automatickému nastavení výchozího datového tarifu Připojení na měsíc.
  • K balíčkům Komplet do všech sítí FIX a 10 GB dat a SMS v síti neomezeně FIX najdete v aplikaci Můj Vodafone v části Nabídky každý měsíc 5 GB dat navíc jako dárek. Dárek si můžete aktivovat jednou za kalendářní měsíc. Navýšená data můžete využívat do doby, než se váš měsíční balíček opět obnoví (nebo vyprší jeho měsíční platnost).

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone