nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Co nabízí Vodafone TV a jak si ji mohu objednat?

 • Spoustu televizních kanálů, které můžete sledovat v televizi, na telefonu i tabletu.
 • Chytré funkce, jako je 7denní zpětné zhlédnutí, 100 hodin osobního prostoru pro nahrávky s platností 90 dní, možnost poslat si právě sledovaný pořad z mobilní aplikace do televize a dokoukat ho tam, možnost nahrávat jeden díl pořadu nebo celou sérii, doporučení na míru podle toho, co sledujete atd.
 • Nechybí samozřejmě televizní program a když vás v televizi nic nezaujme, můžete si pustit film nebo seriál z videotéky.
 • Programy můžete procházet po kategoriích podle žánrů nebo podle vámi nejčastěji sledovaných.
 • Set-top box je připravený na vysílání programů i ve vysokém rozlišení obrazu 4K. Vybrané filmy v naší videotéce již ve 4K můžete sledovat.
 • Pro nejmenší je k dispozici bezpečná sekce KIDS.
Jak si Vodafone TV můžu objednat?
Používám UPC internet, můžu si objednat Vodafone TV?

Díky Vodafone TV můžeme televizní služby nabídnout všem zákazníkům, kteří doma mají rychlý pevný internet. Podívejte se, za jakých okolností vám nabídneme UPC TV a kdy Vodafone TV.

Na mé adrese jsou dostupné kabelové služby (UPC)

 1. Používám UPC internet a UPC TV a chci přejít na Vodafone TV - v tuto chvíli se pro vás nic nemění, nadále můžete používat UPC TV včetně aplikace Horizon Go. Do budoucna počítáme s přechodem na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme vás informovat. Předpokládáme, že první zákazníky oslovíme s přechodem ještě během roku 2020.
 2. Používám UPC internet, nemám UPC TV a mám zájem o Vodafone TV - budete-li mít zájem o objednání TV nabídky, rádi vám nabídneme UPC TV za zvýhodněnou cenu k vašemu UPC internetu. Do budoucna počítáme s přechodem na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme vás informovat. Předpokládáme, že první zákazníky oslovíme s přechodem ještě během roku 2020.
K UPC internetu bychom vám Vodafone TV mohli nabídnout pouze za základní cenu, zatím ji neumíme přidat do jednoho zvýhodněného balíčku. Proto vám doporučujeme počkat na chvíli, kdy vás ke změně sami vyzveme. V tuto chvíli je také jeden z rozdílů mezi UPC TV a Vodafone TV v tom, že Vodafone TV zatím neumožňuje spuštění TV programů v prohlížeči na počítači. S touto funkcí do budoucna počítáme a jakmile ji budeme mít připravenou, budeme o tom informovat.

Na mé adrese nejsou dostupné kabelové služby (UPC) nebo používám jiné připojení na internet

 1. Mám pevný internet od Vodafonu a mám zájem o Vodafone TV - rádi vám Vodafone TV nabídneme za zvýhodněnou cenu. Podívejte se na nabídku na našich stránkách.
 2. Mám pevný internet od jiného poskytovatele a chci samostatnou Vodafone TV - i v tomto případě vám Vodafone TV rádi nabídneme. Podívejte se na nabídku na našich stránkách.
Mám potíže s používáním Vodafone TV, co s tím?

Připravili jsme pro vás průvodce s tipy a informacemi, jak situaci řešit, klikněte sem a podívejte se na naše doporučení.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace