nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek Vodafone

Můžu si navýšit denní limit pro data v Roamingu na den?

  • Limit 100 MB si můžete navýšit díky službě Navýšení datového limitu v zahraničí.
  • Při dosažení denního limitu vám automaticky přidáme dalších 100 MB (i opakovaně), které můžete využít do konce 24hodinového okna.
  • Ve výchozím nastavení je tato služba vypnutá a je třeba ji zapnout přes muj.vodafone.cz v sekci Nastavení služeb - Zahraničí (Roaming) (volba Navýšení datového limitu v zahraničí).
  • Přes aplikaci Můj Vodafone (nabídka Roaming) nebo operátora Linky péče o zákazníky si můžete nastavit DataLimit pro Navýšení datového limitu v zahraničí. Ten určuje, kolikrát se vám mohou data v jednom zúčtovacím období navýšit.
Kolik za navýšení limitu zaplatím?
  • Ve vybraných zemích světa zaplatíte za navýšení o 100 MB 149 Kč

Navýšený limit platí do konce 24hodinové periody. Službu není třeba znovu zapínat a zůstane aktivní i pro další využití Roamingu na den (účtujeme vám ji pouze při dosažení denního limitu). Když už Navýšení datového limitu v zahraničí nebudete potřebovat, je třeba ho přes muj.vodafone.cz vypnout, a po dosažení 100 MB se připojení zastaví.

Abyste v roamingu mohli data naplno využít, nezapomeňte, že musíte mít dostatečný objem dat u svého domácího tarifu, případně aktivní účtování mobilních dat po vyčerpání základního objemu dat.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace