Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Xiaomi Smart Humidifier 2 EU

Xiaomi chytrý zvlhčovač se hodí do každé domácnosti.

Aktuální cena: 1 677 Kč

Koupit zařízení

Méně než 5 kusů k odeslání

Zvlhčovač Xiaomi vám zpříjemní vzduch v místnosti. Když je zima ohřeje místnost na příjemnější teplotu, když je sucho přiměřeně zvlhčí vzduch. Pokud cítíte v místnosti smog použijte zvlhčovač k odstranění nežádoucích látek.

V ultrazvukových zvlhčovačích jsou vodní nádrže úrodnou půdou pro bakterie, které se snadno přenesou na člověka ve vodní páře. Aby bylo docíleno pohodlí a zdraví byla do nich integrována učenější metoda sterilizace, která zajistí čistý a zdravý vzduch.
Xiaomi využívá elektromagnetický ventil společně se snímačem hladiny vody, což vám umožňuje přidávat jednoduše vodu i během provozu.
UV-C technologie sterilizace ultrafialovým zářením eliminuje až 99,9% bakterií ještě před tím, než se voda vypustí do proudu mlhy.
Vlhkost je automaticky nastavena na 60% pro optimální komfort. Můžete ji, ale změnit v aplikaci Mi Home.

Nemusíte se bát, že budete neustále doplňovat vodu. Velkokapacitní nádrž o objemu 4,5l vydrží až 16 hodin v provozu. Takže celou noc budete mít čistý vzduch bez vašeho zásahu, a to i když si přispíte. Jakmile bude voda docházet, zvlhčovač to pozná a upozorní vás na to přes aplikaci Mi Home. Pokud zapomenete vodu doplnit automaticky přejde do stand-by režimu.

Na zvlhčovači najdete transparentní indikátor úrovně vody, abyste viděli kolik vody vám ještě zbývá aniž byste museli zvedat víko.

V aplikaci Mi Home provedete všechna nastavení včetně změny až 3 úrovní mlh. Zvlhčovač lze ovládat i přes hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Klíčové vlastnosti:

 • sterilizace UV-C na vysoké úrovni
 • 360° nastavitelné vnitřní a vnější dvouokruhové zvlhčování
 • APP dálkové řízení pomocí jednoho tlačítka pro inteligentní ovládání vlhkosti
 • propojení s aplikací MI Home, Google Assistant a Amazon Alexa


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Objem nádržky na vodu: 4,5l
 • Množství mlhy: 350 ml/h
 • Přívod vody: horní plnění
 • Antibakteriální technologie: UV-C světlo
 • Režim: 3 úrovně a konstantní vlhkost
 • Hluk: ≤38 dB
 • Jmenovitý příkon: 28 W
 • Čistá hmotnost: 1,57 kg
 • Rozměry: 190 x 335 mm
 • Jmenovité napětí: 220-240 V~ 50/60 Hz

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?