Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

15. listopadu 2021

Vodafone vyhlašuje ECO Pátek

Každý, kdo své nepotřebné zařízení odevzdá k recyklaci na pobočce Vodafonu, může kromě planety přispět i další dobré věci. Peníze z recyklace totiž putují na podporu společensky prospěšných projektů Nadace Vodafone.

Pokud navíc svůj vysloužilý telefon odevzdá zákazník na pobočce od 15. do 29. listopadu 2021, získá tak v rámci akce ECO Pátek slevu na nákup nového zařízení až do výše dva tisíce korun. 

Vodafone využil období, kdy většina obchodníků žije akcí Black Friday, a rozhodl se zvýhodněné nabídky spojit právě s podporou recyklace telefonů. V rámci akce Eko Pátek tak motivuje své zákazníky, kteří si chtějí pořídit nové zařízení, dodatečnou slevou za odevzdání jiného zařízení k recyklaci. 

 

Vodafone se zapojil do akce #GivingMobile

Již čtvrtý ročník kampaně #GivingMobile pořádá ve spolupráci s Vodafonem neziskový projekt REMOBIL, a to v rámci celosvětového dne darování #GivingTuesday. Hlavním cílem kampaně je sběr a následná recyklace co největšího počtu starých a nepotřebných mobilů, které leží každému z nás doma v šuplíku.