Vodafone logo pro tisk
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace) s MagSafe pouzdrem (USB-C)

Odměňte se poslechem vaší oblíbené hudby v nejvyšší kvalitě.

Původní cena: 7 277 Kč

Aktuální cena: 6 977 Kč po slevě

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 55 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 55 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgarp2uscw52637

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro 2. generace s USB-C nabíjením zvládají až dvakrát účinnější aktivní potlačovaní hluku (ANC) než generace předchozí. Režim propustnosti tě udržuje v kontaktu s okolním světem a úplně nový adaptivní zvuk přizpůsobuje účinnost hlukového filtru tvému okolí. Detekce konverzací tlumí zvuk přehrávaných medií a při interakci s ostatnímu zvýrazní hlas přicházející zepředu.
Díky dotykovému ovládání snadno upravíš hlasitost přejetím prstem.

AirPods Pro 2. generace s USB-C přinášejí magičtější zážitek z poslechu než předchozí model. Díky dotykovému ovládání na stopce máš všechny funkce přehrávání dostupné, např. hlasitosti upravíš jemným přejetím nahoru nebo dolů. Sdílení zvuku ti umožní snadno přehrávat hudbu nebo zvuk seriálů ve dvou libovolných párech AirPods. Jako vždy se AirPods Pro přímo kouzelně připojí k iPhonu nebo Apple Watch, takže si můžeš při poslechu jednoduše přecházet mezi zařízeními.

ZVUK

Ještě lepší kvalita
Vylepšený čip H2 umí ještě inteligentněji potlačovat hluk a vytvořit tím trojrozměrný dojem z poslechu. Adaptivní ekvalizace dolaďuje hudbu v reálném čase podle tvaru ucha a stará se o dokonalé vykreslení průzračných výšek i mohutných basů.

Inteligentní zvuk
Aktivní potlačení hluku (ANC) teď dokáže 2x lépe tlumit okolní hluk, takže tě při poslechu na cestách nebo ve chvílích soustředění nebude nic rušit. Adaptivní režim propustnosti 48 000x za sekundu zeslabuje a potlačuje hlasité zvuky, takže si v jakémkoli prostředí udržíš kontakt s okolním světě.

Personalizovaný poslech
Můžeš si vybrat ze 4 velikostí pružných silikonových špuntů (XS, S, M, L), aby ti padly jako ulité a perfektně těsnily. Osobní nastavení hlasitosti ti doladí zvuk podle tvých preferencí a různých prostředí. Detekce konverzací automaticky ztlumí zvuk přehrávaných médií, zvýrazní hlasy přicházející zepředu a potlačí zvuk za pozadí. Personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy ti uzpůsobí zážitek z poslechu, takže každý zvuk zní přesně odkud má. Adaptivní ekvalizace dolaďuje vyznění hudby podle tvaru ucha, aby vždy vynikly i ty nejjemnější detaily.

Výdrž baterie
Na jedno nabití si užiješ až 6 hodin poslechu a s MagSafe nabíjecím pouzdrem dokonce až 30 hodin. MagSafe nabíjecí pouzdro se dá nabíjet nabíječkou Apple Watch nebo MagSafe. Nově si také pouzdro můžete nabít pomocí kabelu s konektorem USB-C a nabíječkou s certifikací Qi.

Nabíjecí pouzdro
MagSafe nabíjecí pouzdro obsahuje čip U1 na přesné vyhledávání, aby se dala určit jeho poloha. Když ti pouzdro někam zapadne a nebudeš ho moct najít, vestavěným reproduktorem si ho prozvoníš. Díky poutku na zavěšení si pouzdro můžeš připnout k batohu nebo kabelce a budeš ho mít vždy po ruce. AirPods i nabíjecí pouzdro jsou odolné proti prachu, potu a vodě podle certifikace IP54.

Klíčové vlastnosti:

  • čip Apple H2 pro sluchátka; čip U1 pro MagSafe nabíjecí pouzdro
  • aktivní potlačení hluku (ANC)
  • režim propustnosti
  • detekce konverzací


TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Rozměry Airpod: 30,9x21,8x24 mm (VxŠxT)
Rozměry nabíjecí pouzdro : 45,2x60,6x21,7 mm (VxŠxT)
Hmotnost Airpod: 5,3 g
Hmotnost nabíjecí pouzdro: 50,8 g
Snímače: 2 mikrofony s funkcí formování paprsku; mikrofon namířený dovnitř; snímač kontaktu s pokožkou; akcelometr na detekci pohybu; akcelometr na detekci řeči; dotykové ovládání
Ovládání: 1. jeden stisk pro puštění/pozastavení zvuku, vypneš a zapneš mikrofon nebo přijmeš hovor
2. dvojité stisknutí pro přeskočení dopředu nebo ukončení hovoru
3. trojité stisknutí pro přeskočení dozadu
4. podržením přepneš mezi režimy poslechu
5. přejetím nahoru/dolů upravíš hlasitost
Audio: osobní nastavení hlasitosti; personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy; adaptivní ekvalizace; soustava průduchů na vyrovnání tlaku; speciální budič Apple s vysoce pohyblivou membránou; speciální zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem
Odolnost: IP54 – proti prachu, vodě i potu
Výdrž baterie AirPods: až 6 hodin (5,5 hodin se zapnutým personalizovaným prostorovým zvukem a snímáním polohy hlavy); až 4,5 hodin hovoru na jedno nabití
Výdrž baterie nabíjecí pouzdra: až 30 hodin poslechu; až 24 hodin hovoru
Nabíjení: bezdrátové nebo přes kabel USB-C
Připojení: Bluetooth 5.3
Systém: nejnovější verze iOS, iPadOS, watchOS, macOS nebo tvOS

Obsah balení:
AirPods Pro
MagSafe nabíjecí pouzdro (USB-C) s reproduktorem a poutkem na zavěšení
silikonové špunty do uší (veliskosti: XS, S, M, L)
USB-C nabíjecí kabel
dokumentace

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.