Vodafone logo pro tisk
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Autonabíječka bezdrátová pro iPhone podporující MagSafe 15W

Bezdrátová nabíječka pro pohodlné nabíjení.

Aktuální cena: 777 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 62 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 62 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgapipmswb10078

Bezdrátová nabíječka do auta s magnetický držákem na telefon k upevnění na ventilační mřížku.

Bezpečné používání Vám zajistí pouze obaly pro telefony s vestavěným magnetickým kolečkem (MagSafe). Díky silným magnetům spolehlivě drží telefon po celou dobu jízdy.
Nabije Váš iPhone s MagSafe funkcí (Apple iPhone 12/12 mini/12 Pro/12 Pro Max a dále Apple iPhone řady 13 a vyšší).
POZOR! NEPOUŽÍVEJTE BEZ NASAZENÉHO KRYTU S MagSafe.

Tato bezdrátová nabíječka do auta je určena pouze k použití v kombinaci s vhodným mobilním zařízením. Před prvním použitím nabíječky a nového zařízení ověřte jejich vzájemnou kompatibilitu. Výrobce neručí za případné škody na mobilním zařízení nebo jiném zařízení způsobené nesprávným použitím tohoto zařízení.
Kompatibilita pro: iPhone s MagSafe funkcí (Apple iPhone 12/12 mini/12 Pro/12 Pro Max a dále Apple iPhone řady 13 a vyšší).

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Magnetická bezdrátová nabíječka
Výstupní výkon: 15 W
Vstupní rozhraní: USB-C
Materiál: ABS, akryl
Hmotnost: 76g
Rozměry: 95 x 70 x 85mm
Kabel: USB A -Type C
Délka kabelu: 1 m

Obsah balení
1x magnetická bezdrátová nabíječka do auta
1x kabel USB A -Type C
1x Držák větrací mřížky
1x Manuál

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.