Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Wi-Fi síť na doma i na chatu

Vytvořte si Wi-Fi síť vždy tam, kde jste vy. Vylepšili jsme pro vás Připojení bez kabelu.

Datový tarif

Připojení bez kabelu Naplno

Zdvojnásobili jsme datový objem za stejnou cenu. Užijte si naplno 60 GB dat, kdekoliv potřebujete!
Stahování 8 Mbit/s, nahrávání 4 Mbit/s. 

Wi-Fi modem

Huawei LTE CPE B311

Sleva
1 336 Kč

Připojte až 32 zařízení najednou.
Bez složité instalace a nastavení.

Objednat

K vyzvednutí v 72 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 72 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Ceny jsou včetně DPH a se smlouvou na 24 měsíců. Zobrazit ceny bez smlouvy.

Potřebujete poradit s nákupem?

Nechte nám na sebe číslo. Zavoláme vám a objednávku vyřídíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí

Ověřte si dostupnost u vás

    Na vaší adrese %ADDRESS% je naše přenosné Připojení bez kabelu Naplno dostupné. Mrkněte níže pro více informací.
    Na vaší adrese %ADDRESS% není přenosné Připojení bez kabelu Naplno dostupné. Můžeme vám na ní ale nabídnout Pevné připojení.
    Přenosné Připojení bez kabelu Naplno pro vás bohužel na adrese %ADDRESS% není dostupné.

  Chyba

  30denní
  záruka spokojenosti.

  S námi se nespálíte. Pokud modem nebo internetové připojení nesplní vaše očekávání, do 30 dní od převzetí zboží můžete odstoupit od tarifní smlouvy a dostanete zpět peníze za vrácený modem. Vyzkoušejte bez obav, jak vám to frčí doma, na chalupě nebo kdekoli jinde.

  Doručení zdarma
  do 4 pracovních dnů.

  Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 4 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
  Informace o doručování a nejen to najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

  Vyzvednutí v prodejně
  již dnes.

  Objednejte do 14:00 a vše pro vás budeme mít nachystáno ještě dnes ve vámi vybrané prodejně. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS o možném vyzvednutí. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

  Nakupte a při převzetí
  zaplatíte jen 1 Kč.

  Za modem při převzetí zaplatíte jen 1 Kč (místo 337 Kč), a následně 60 Kč měsíčně po dobu dvou let. Celkem vás tedy vyjde na 1 441 Kč. Slevu na modem získáte, ať už si nákup necháte zdarma doručit, nebo si jej vyzvednete v prodejně.

  Jak se připojíte

  Bezdrátový internet zprovozníte snadno a rychle bez pomoci technika. Koukněte na video.

  Otázky a odpovědi

  Jak je to s datovým objemem v rámci tarifu?

  K dispozici máte měsíční datový objem 60 GB, a ten zvládne obvykle bez problému pokrýt potřeby běžné domácnosti. Pro lepší představu, kolik dat přibližně měsíčně spotřebujete, můžete využít naši Datovou kalkulačku.

  Co se stane, když data vyčerpám?

  Pokud svůj měsíční objem 60 GB vyčerpáte, poběží internet dál plnou rychlostí a datový objem vám budeme automaticky navyšovat po 5 GB za výhodnou cenu 49 Kč. O čerpání dat i každém navýšení vás budeme samozřejmě informovat SMSkou na kontaktní telefonní číslo. Své čerpání také můžete sledovat v Můj Vodafone.

  Vše máte navíc stále pod kontrolou díky nové službě DataLimit. V základu je DataLimit nastaven na 10 automatických dokupů a po jejich vyčerpání vaše připojení zastavíme. Limit počtu automatických dokupů můžete sami libovolně nastavovat nebo měnit v samoobsluze Můj Vodafone. Nemusíte se tedy obávat vysoké platby za internet.

  Bude mi stačit rychlost připojení?

  Rychlost 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro nahrávání vám bude určitě stačit jak na běžné surfování, tak i na skypování, hraní her nebo sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě jen kolem 3 Mbit/s.

  Věděli jste, že síť Vodafone je podle nezávislých testů opakovaně nejlepší v celé České republice? Určitě vás nezklame ani na chatě.

  Jaký je rozdíl mezi Připojením bez kabelu Naplno a ostatními datovými tarify?

  Díky Připojení bez kabelu Naplno si jednoduše bez cizí pomoci vytvoříte vlastní Wi-Fi síť, do které můžete připojit až 32 zařízení. Výhodou je, že Wi-Fi modem s Připojením bez kabelu Naplno můžete použít nejen doma, ale klidně si ho vzít s sebou třeba na chatu nebo do kanceláře. Tam ho stačí jednoduše zapojit do elektřiny.

  Dále v naší nabídce najdete další 3 typy datových tarifů:

  • pevný internet pro připojení vzduchem nebo přes telefonní přípojku pevné sítě,
  • mobilní internet pro připojení notebooku či tabletu (SIM kartu vložíte přímo do tabletu nebo připojíte notebook za pomoci USB modemu),
  • a internet pro surfování v telefonu (datový balíček si aktivujete na čísle, které používáte i pro volání a SMS).

  Jaké jsou základní parametry Wi-Fi modemu?

  Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B311 kromě modemu samotného obsahuje i celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běhá náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete ho zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo kdekoliv jinde.

  K modemu můžete přes Wi-Fi připojit až 32 zařízení v různých místnostech, a 1 další napevno ethernetovým kabelem přímo do modemu.

  Technické specifikace 
  Rozměr: 126 x 181 x 36 mm 
  Hmotnost: 218 g 
  Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n 
  Podpora externí antény 
  Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér a manuál k připojení (zvládnete snadno sami bez pomoci technika).

  Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B311 najdete v Centru péče .

  Mohu si bezdrátový internet nezávazně vyzkoušet?

  Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme 30 dnů na rozmyšlenou a případné vrácení modemu a odstoupení od smlouvy. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.

  Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
  Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

  Pomohly vám informace na této stránce?