Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Universální držák do auta

Máte veselou rodinu? Nenechte se při řízení rozptylovat ještě navigací.

Původní cena: 437 Kč

Aktuální cena: 397 Kč po slevě

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 116 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 116 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGDA1359087

Praktický držák je určen na přední sklo nebo palubní desku, kde se přichytí na větrací mřížku. Umožňuje bezpečnější používání GPS navigace, mobilních telefonů a MP3 přehrávačů. Držák vám zajistí volnost a vy se tak můžete bezpečně věnovat řízení, zatímco máte své zařízení ihned připravené k použití. Vhodný pro všechny zařízení od 58 do 88 mm.

Podobné příslušenství