Jak si aktivuji doplňkový MINI balíček k Vodafone TV Klasik?

Informace na této stránce slouží pro zákazníky, kteří si Vodafone TV pořídili před 17. dubnem 2023 a stále využívají původní programovou nabídku. Pokud stále máte jeden z tarifů Klasik, Komfort nebo Komplet, můžete až do odvolání provádět změny doplňkových balíčků a můžete také přecházet mezi základními balíčky z původní nabídky (kombinace původní a nové programové nabídky možná není). Samozřejmě můžete kdykoliv přejít na novou podobu programové nabídky Vodafone TV, rádi vám s tím pomůžeme na Lince péče o zákazníky nebo v našich prodejnách.

Nové aktivace původní nabídky už možné nejsou, pokud si Vodafone TV pořizujete nově, získáte od nás vždy aktuálně nabízenou programovou nabídku Vodafone TV.

Využíváte Vodafone TV Klasik? V tom případě si můžete vybrat jeden ze 3 bezplatných doplňkových "MINI" balíčků:

  1. Relax MINI - balíček obsahuje stanice s filmy a seriály pro celou rodinu
  2. Darwin MINI - balíček obsahuje stanice zaměřené na životní styl a přírodu
  3. Sport MINI - balíček obsahuje vybrané sportovní stanice

Jak si můžu MINI balíček k TV tarifu Klasik aktivovat nebo změnit?

Přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone a zvolte sekci Služby (nastavení služeb k vaší Vodafone TV).

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete číslo Vodafone TV (začíná na 8 nebo 9 a najdete ho například ve Vyúčtování) a heslo.

Pokud už máte některý z MINI balíčků aktivní a chcete ho změnit, nejdříve ten aktuální zrušte. Jestli žádný MINI balíček aktivní nemáte, tento krok přeskočte.

V sekci Rozšiřující balíčky uvidíte aktivní doplňkové balíčky. Pokud máte MINI balíček aktivní, přes tlačítko změnit proveďte jeho vypnutí a změnu potvrďte. Následně se ze samoobsluhy odhlaste a počkejte na SMS s potvrzením o provedení změny.

V části Rozšiřující balíčky si vyberte jeden z balíčků Relax MINI / Sport MINI / Darwin MINI a aktivujte si ho.

Aktivaci proveďte přes tlačítko změnit, nezapomeňte vše uložit a změny potvrdit. Jakmile bude vše hotové, pošleme vám SMS. Pokud jste si nejdřív rušili předchozí MINI balíček, je třeba počkat, až vám potvrdíme jeho vypnutí a pak se můžete do samoobsluhy znovu přihlásit. Teprve pak budete mít možnost aktivovat nový MINI balíček.

Je dobré vědět:

  • Rozšiřující balíčky Relax MINI, Sport MINI a Darwin MINI je možné aktivovat pouze k tarifu Klasik. Ostatní tarify už tyto programy obsahují.
  • V jednu chvíli můžete mít aktivní pouze jeden z MINI balíčků.
  • Pokud jste si dokoupili "plnou verzi" některého balíčku (například balíček Sport), nemůžete si k němu aktivovat jeho "MINI" verzi (například Sport MINI). Plná verze balíčku už totiž obsahuje všechny programy, které má MINI balíček a k tomu ještě několik programů navíc.