Musím s Vodafone TV řešit přechod na DVB-T2?

  • Od listopadu 2019 a znovu od července 2020 začíná vypínání digitálního pozemního vysílání DVB-T.
  • Naši zákazníci s Vodafone TV se nemusejí o nic starat. Nemusejí si kupovat nové set-top boxy nebo TV přijímače a přitom budou i nadále sledovat své programy v té nejvyšší možné kvalitě.
  • Vodafone si zajišťuje příjem televizních programů z jiných zdrojů než z pozemního příjmu. S velkými vysílateli, jako jsou Česká televize, TV NOVA, TV Prima a TV Barrandov, máme svá vlastní propojení přímo ze studia a odbavovacího pracoviště. Tyto zdroje jsou logicky kvalitnější.

Mám Vodafone TV s nabídkou Klasik, Komfort nebo Komplet.

  • Ukončení DVB-T a přechod na DVB-T2 se vás vůbec netýká. Nadále budete sledovat všechny TV programy z jednotlivých nabídek Vodafone TV.
  • České programy v nabídkách Klasik, Komfort a Komplet jsou většinou už v HD kvalitě, a to přímo ze studií. I další programy budeme postupně převádět na vysílání ve vyšší obrazové kvalitě, tak jak budou dostupné od jednotlivých dodavatelů.

Mám od Vodafonu pouze internet, pomůže mi Vodafone TV vyřešit přechod na DVB-T2?

  • Ani naši zákazníci využívající jen internet nemusejí přechod na DVB-T2 řešit, stačí si doobjednat Vodafone TV Klasik za cenu 150 Kč měsíčně. V této ceně už je zahrnutý i pronájem set-top boxu.
  • Vodafone TV Klasik získáte přes 55 TV programů a k tomu ještě malý tematický balíček s filmy a dětskými pořady, sportem nebo dokumenty v ceně. Většinu stanic si vychutnáte ve vysokém rozlišení HD, k dispozici máte 7denní zpětné zhlédnutí, 100 hodin pro osobní nahrávky a TV prostřednictvím aplikace na tabletech nebo mobilních telefonech.

Mění se v souvislosti s DVB-T2 něco v rámci mobilní aplikace Vodafone TV?

Mám Vodafone TV s nabídkou Klasik, Komfort nebo Komplet a Vodafone set-top box, musí mít můj TV přijímač podporu DVB-T2?

Budou Nova a Prima vysílat v HD při pozemním příjmu přes anténu v rámci DVB-T2?

Naposledy upraveno 13. 11. 2020