Jak můžu díky Vodafone TV sledovat Voyo?

Se službou Voyo můžete sledovat filmy, seriály a pořady (nejen) z produkce televizní skupiny Nova na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Pokud máte Vodafone TV, můžete:

  1. Využít aplikaci Voyo v rámci set-top boxu k Vodafone TV - ideální v případě, že nemáte chytrou televizi, která by obsahovala aplikaci Voyo. Aplikaci najdete v set-top boxu Vodafone TV v hlavním menu (ikona domečku na ovladači) mezi aplikacemi, pro přihlášení využijte svůj existující účet u Voyo.
  2. Získat předplatné pro službu Voyo v ceně Vodafone TV - předplatné služby Voyo máte dostupné, pokud máte k základní nabídce aktivní balíček Family. Předplatné pro Voyo jsme také jako dárek zpřístupnili všem zákazníkům s tarifem Komplet.

Mám Vodafone TV Family nebo Komplet, jak si můžu bezplatný přístup k Voyo aktivovat?

Přihlaste se do Můj Vodafone ke své Vodafone TV a jděte do sekce Služby - Aplikace třetích stran.

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo. Pokud máte více služeb, nezapomeňte vybrat nastavení služeb ke své Vodafone TV.

Můžete také využít mobilní aplikaci Můj Vodafone (zkontrolujte si, že máte aktuální verzi) a zde jít přes Moje služby - Vodafone TV.

Najděte zde Voyo kupon, na základě kterého si budete moct Voyo aktivovat.

Kupon vám zde zobrazíme do 24 hodin od aktivace vhodného TV balíčku. Jedná se o kombinaci písmen a čísel.

Uplatněte kupon na aktivační stránce Voyo.

Na aktivační stránce postupujte podle pokynů. Buď si zde rovnou vytvoříte účet ke službě Voyo, nebo se přihlásíte k existujícímu účtu a kupon uplatníte pro něj. Pokud už si Voyo předplácíte, je potřeba nejdřív ukončit aktuální předplatné, počkat na jeho vypršení a až následně můžete uplatnit kupon, který získáte k Vodafone TV.

Kupon pro Voyo v samoobsluze Můj Vodafone

Jak se přihlásím do aplikace Voyo a kde můžu Voyo sledovat?

  1. Voyo v set-top boxu Vodafone TV - aplikaci najdete v menu set-top boxu (ikona domečku na dálkovém ovládání) v části aplikace. Po spuštění se můžete přihlásit zadáním e-mailu a hesla k vašemu účtu Voyo nebo můžete využít snadné přihlášení a postupovat podle pokynů na obrazovce (přihlášení dokončíte v počítači nebo mobilu).
  2. Voyo na ostatních zařízeních - aplikace je dostupná pro mobilní telefony, tablety, chytré televize a další zařízení. Kompletní informace najdete na webu služby Voyo.

Máte otázky k fungování služby Voyo?

Na Voyo vidím, že se předplatné každý měsíc obnovuje. Znamená to, že za něj budu platit?

Jde o běžné chování, nemusíte se ničeho bát. Díky kuponu, který jste našli v Můj Vodafone, se vám předplatné každý měsíc bezplatně obnoví, a to až do té doby, dokud svou Vodafone TV nezrušíte nebo nezměníte nabídku na jinou, která předplatné Voyo neobsahuje.

Zapomněl jsem heslo pro přihlášení, jak si ho obnovím?

Postup pro obnovení hesla najdete na webu služby Voyo.

Je aplikace Voyo dostupná také na starších set-top boxech pro kabelovou televizi?

Ne, žádné starší set-top boxy sledování aplikace Voyo neumožňují. Je potřeba využít set-top box určený pro Vodafone TV.