Jak můžu sledovat HBO Max, když mám Vodafone TV?

Díky HBO Max můžete sledovat tisíce filmů a seriálů (nejen) z produkce HBO na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

HBO GO k 8. březnu 2022 nahradila nová služba HBO Max. Přihlašovací údaje, cena ani jiné podmínky se k tomuto datu nemění. Jediné, co je potřeba z vaší strany udělat, je stáhnout si novou aplikaci HBO Max do vašeho zařízení (informace o podporovaných zařízeních najdete níže).

Jak se poprvé přihlásím, když už jsem používal HBO GO?

Po stažení aplikace vyberte ikonu profilu (silueta postavy) a zvolte "Přihlaste se ke svému účtu", na webu hbomax.com vyberte možnost Přihlásit se. Pro přihlášení využijte e-mail a heslo, kterým jste se přihlašovali do HBO GO. Při prvním přihlášení doplňte údaje ke svému profilu a dokončete nastavení podle instrukcí. Po prvním přihlášení se podívejte také do svého e-mailu, kde najdete e-mail s ověřovacím odkazem pro potvrzení platnosti vaší adresy.

Jak si HBO Max objednám?

Službu HBO Max můžete využít, pokud máte:

  • Televizní balíček Komplet, který obsahuje největší množství programů včetně HBO.
  • Doplňkový balíček HBO nebo Superfilm, který si můžete pořídit k základní nabídce Klasik nebo Komfort.

Jak se do HBO Max zaregistruji?

Pokud jste k 8. březnu 2022 používali HBO GO, není nutné se znovu registrovat do služby HBO Max. Své přihlašovací údaje můžete automaticky využít pro přihlášení do HBO Max. Jestli jste před 8. březnem 2022 neměli funkční přístup do HBO GO nebo jste službu předtím vůbec nepoužívali, proveďte nejdřív registraci podle postupu níže.

Nastat mohou 2 různé situace:

  1. Účet u HBO Max ještě nemám - je potřeba provést propojení předplatného od Vodafonu s HBO Max a zároveň přitom udělat registraci do služby HBO Max (vytvoříte si účet pro HBO Max).
  2. Účet u HBO Max už mám z dřívějška - pokud jste už dříve HBO Max používali a nemáte teď aktivní žádné předplatné, využijete svůj existující účet a propojíte své předplatné od Vodafonu s vaším stávajícím účtem u HBO Max.
Na stránkách HBO Max zvolte Přihlásit se - Propojit účty.

První přihlášení a případnou registraci doporučujeme provést z počítače nebo z mobilní aplikace HBO Max. Pozor - pokud jste už byli přihlášeni s existujícím účtem u HBO Max, tak se před kliknutím na odkaz Propojit účty nejdřív odhlaste.

Vyberte operátora Vodafone Česká republika a zadejte číslo Vodafone TV a unikátní kód.

Číslo Vodafone TV a svůj unikátní kód najdete přes Můj Vodafone, kde v sekci Služby kliknete na Nastavení služby u položky Vodafone TV a kód najdete v části Služby - Aplikace třetích stran.

Pokud jste zatím žádný účet u HBO Max neměli, dokončete registraci vyplněním dalších polí.

Doplňte svůj e-mail, heslo a další potřebné údaje. E-mailem a heslem se pak budete přihlašovat do HBO Max. Po dokončení registrace nezapomeňte potvrdit svou e-mailovou adresu pomocí jednorázového odkazu, který vám HBO pošle do e-mailu.

Pokud už jste dříve účet u HBO Max používali, zobrazí se vám po zadání e-mailu informace o nalezení existujícího účtu.

Můžete se rozhodnout, že ověříte svůj e-mail (necháte si poslat jednorázový kód do e-mailu) a předplatné připojíte ke svému existujícímu účtu u HBO Max. Díky tomu si zachováte své seznamy oblíbených pořadů, uživatelské profily a další osobní nastavení. Nebo si můžete vybrat odkaz pro vytvoření nového účtu a pomocí jiné e-mailové adresy si založíte úplně nový účet u HBO Max, ke kterému připojíte své předplatné. Podrobnosti najdete také v nápovědě k HBO Max.

Informace k HBO Max v aplikaci Můj Vodafone

Registraci a propojení předplatného mám hotové, jak se do HBO Max přihlásím?

HBO Max můžete s jedním uživatelským účtem používat na libovolném množství zařízení s tím, že v jednu chvíli se můžete dívat na filmy a seriály nejvýše na 3 zařízeních zároveň. Můžete si vytvořit až 5 různých profilů, díky kterým může mít každý člen domácnosti vlastní seznamy oblíbených pořadů, rozkoukaných filmů a seriálů a další osobní přizpůsobení.

Na výběr máte spoustu možností, kde službu sledovat:

  1. HBO Max na počítači - jděte na www.hbomax.com, vyberte přihlásit se a pomocí svého e-mailu a hesla, který jste si nastavili pro účet u HBO Max, se přihlaste.
  2. HBO Max v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění se přes ikonu siluety dostanete na možnost přihlášení, kde použijete své přihlašovací údaje pro účet u HBO Max. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO Max v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO Max používat. Informace o podporovaných zařízeních najdete v nápovědě ke službě.
  4. HBO Max v set-top boxu Vodafone TV - aplikaci HBO Max najdete i ve svém set-top boxu k Vodafone TV, a to v hlavní nabídce (ikona domečku na dálkovém ovládání) nebo po stisknutí tlačítka HBO na ovladači. Po spuštění aplikace rozbalte hlavní nabídku (kliknutím na šipku doleva) a vyberte možnost Přihlásit se. Na následující obrazovce opět vyberte možnost pro přihlášení. Zobrazí se vám odkaz na speciální webovou adresu a jednorázový kód. V mobilu nebo na počítači si otevřete zobrazenou adresu, v případě potřeby se přihlásíte do svého účtu HBO Max a zadáte jednorázový kód, kterým potvrdíte přihlášení do aplikace v set-top boxu. Pak už si jen vyberete profil (podle toho, kdo se dívá) a můžete se dívat.

Máte otázky ke službě HBO Max?

Můžu nadále využívat sekci HBO OD ve Videotéce v set-top boxu?

Ne, tuto sekci plně nahradila aplikace HBO Max, kterou najdete ve svém set-top boxu v hlavní nabídce nebo po stisknutí tlačítka HBO.