Jak můžu sledovat HBO Max, když mám Vodafone TV?

Díky HBO Max můžete sledovat tisíce filmů a seriálů (nejen) z produkce HBO na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Jak si HBO Max objednám?

Službu HBO Max můžete využít, pokud máte:

  • Vodafone TV s balíčkem Cinema nebo ALLinONE.
  • Televizní nabídku, kterou jsme nabízeli do 17. dubna 2023, a máte tarif Komplet nebo doplňkový balíček HBO nebo Superfilm, které si můžete pořídit k tarifům Klasik nebo Komfort.

Jak se do HBO Max zaregistruji?

Nastat mohou 2 různé situace:

  1. Účet u HBO Max ještě nemám - je potřeba provést propojení předplatného od Vodafonu s HBO Max a zároveň přitom udělat registraci do služby HBO Max (vytvoříte si účet pro HBO Max).
  2. Účet u HBO Max už mám z dřívějška - pokud jste už dříve HBO Max používali a nemáte teď aktivní žádné předplatné, využijete svůj existující účet a propojíte své předplatné od Vodafonu s vaším stávajícím účtem u HBO Max.
Na stránkách HBO Max zvolte Přihlásit se - Propojit účty.

První přihlášení a případnou registraci doporučujeme provést z počítače nebo z mobilní aplikace HBO Max. Pozor - pokud jste už byli přihlášeni s existujícím účtem u HBO Max, tak se před kliknutím na odkaz Propojit účty nejdřív odhlaste.

Vyberte operátora Vodafone Česká republika a zadejte číslo Vodafone TV a unikátní kód.

Číslo Vodafone TV a svůj unikátní kód najdete přes Můj Vodafone, kde v sekci Služby kliknete na Nastavení služby u položky Vodafone TV a kód najdete v části Služby - Aplikace třetích stran.

Pokud jste zatím žádný účet u HBO Max neměli, dokončete registraci vyplněním dalších polí.

Doplňte svůj e-mail, heslo a další potřebné údaje. E-mailem a heslem se pak budete přihlašovat do HBO Max. Po dokončení registrace nezapomeňte potvrdit svou e-mailovou adresu pomocí jednorázového odkazu, který vám HBO pošle do e-mailu.

Pokud už jste dříve účet u HBO Max používali, zobrazí se vám po zadání e-mailu informace o nalezení existujícího účtu.

Můžete se rozhodnout, že ověříte svůj e-mail (necháte si poslat jednorázový kód do e-mailu) a předplatné připojíte ke svému existujícímu účtu u HBO Max. Díky tomu si zachováte své seznamy oblíbených pořadů, uživatelské profily a další osobní nastavení. Nebo si můžete vybrat odkaz pro vytvoření nového účtu a pomocí jiné e-mailové adresy si založíte úplně nový účet u HBO Max, ke kterému připojíte své předplatné. Podrobnosti najdete také v nápovědě k HBO Max.

Informace k HBO Max v aplikaci Můj Vodafone

Registraci a propojení předplatného mám hotové, jak se do HBO Max přihlásím?

HBO Max můžete s jedním uživatelským účtem používat na libovolném množství zařízení s tím, že v jednu chvíli se můžete dívat na filmy a seriály nejvýše na 3 zařízeních zároveň. Můžete si vytvořit až 5 různých profilů, díky kterým může mít každý člen domácnosti vlastní seznamy oblíbených pořadů, rozkoukaných filmů a seriálů a další osobní přizpůsobení.

Na výběr máte spoustu možností, kde službu sledovat:

  1. HBO Max na počítači - jděte na www.hbomax.com, vyberte přihlásit se a pomocí svého e-mailu a hesla, který jste si nastavili pro účet u HBO Max, se přihlaste.
  2. HBO Max v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění se přes ikonu siluety dostanete na možnost přihlášení, kde použijete své přihlašovací údaje pro účet u HBO Max. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO Max v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO Max používat. Informace o podporovaných zařízeních najdete v nápovědě ke službě.
  4. HBO Max v set-top boxu Vodafone TV - aplikaci HBO Max najdete i ve svém set-top boxu k Vodafone TV, a to v hlavní nabídce (ikona domečku na dálkovém ovládání) nebo po stisknutí tlačítka HBO na ovladači. Po spuštění aplikace rozbalte hlavní nabídku (kliknutím na šipku doleva) a vyberte možnost Přihlásit se. Na následující obrazovce opět vyberte možnost pro přihlášení. Zobrazí se vám odkaz na speciální webovou adresu a jednorázový kód. V mobilu nebo na počítači si otevřete zobrazenou adresu, v případě potřeby se přihlásíte do svého účtu HBO Max a zadáte jednorázový kód, kterým potvrdíte přihlášení do aplikace v set-top boxu. Pak už si jen vyberete profil (podle toho, kdo se dívá) a můžete se dívat.

Máte otázky ke službě HBO Max?

Můžu nadále využívat sekci HBO OD ve Videotéce v set-top boxu?

Ne, tuto sekci plně nahradila aplikace HBO Max, kterou najdete ve svém set-top boxu v hlavní nabídce nebo po stisknutí tlačítka HBO.