Jak můžu sledovat HBO Max, když mám exUPC TV?

Díky HBO Max můžete sledovat tisíce filmů a seriálů (nejen) z produkce HBO na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Informace na této stránce se týkají zákazníků, kteří využívají exUPC TV a jejich služby jsme ještě nepřevedli do systémů Vodafonu. Pokud už máte novou Vodafone TV, najdete informace k používání HBO Max na této stránce.

HBO GO k 8. březnu 2022 nahradila nová služba HBO Max. Přihlašovací údaje, cena ani jiné podmínky se k tomuto datu nemění. Jediné, co je potřeba z vaší strany udělat, je stáhnout si novou aplikaci HBO Max do vašeho zařízení (informace o podporovaných zařízeních najdete níže).

Jak se poprvé přihlásím, když už jsem používal HBO GO?

Po stažení aplikace vyberte ikonu profilu (silueta postavy) a zvolte "Přihlaste se ke svému účtu", na webu hbomax.com vyberte možnost Přihlásit se. Pro přihlášení využijte e-mail a heslo, kterým jste se přihlašovali do HBO GO. Při prvním přihlášení doplňte údaje ke svému profilu a dokončete nastavení podle instrukcí. Po prvním přihlášení se podívejte také do svého e-mailu, kde najdete e-mail s ověřovacím odkazem pro potvrzení platnosti vaší adresy.

Jak si HBO Max objednám?

Službu HBO GO můžete využít, pokud máte:

  • Televizní balíček Komplet, který obsahuje největší množství programů včetně HBO.
  • Doplňkový balíček HBO nebo Superfilm, který si můžete pořídit k základní nabídce Klasik nebo Komfort.

Jak se do HBO Max zaregistruji?

Pokud jste k 8. březnu 2022 používali HBO GO, není nutné se znovu registrovat do služby HBO Max. Své přihlašovací údaje můžete automaticky využít pro přihlášení do HBO Max. Jestli jste před 8. březnem 2022 neměli funkční přístup do HBO GO nebo jste službu předtím vůbec nepoužívali, proveďte nejdřív registraci podle postupu níže.

Nastat mohou 2 různé situace:

  1. Účet u HBO Max ještě nemám - je potřeba provést propojení předplatného od Vodafonu s HBO Max a zároveň přitom udělat registraci do služby HBO Max (vytvoříte si účet pro HBO Max).
  2. Účet u HBO Max už mám z dřívějška - pokud jste už dříve HBO Max používali a nemáte teď aktivní žádné předplatné, využijete svůj existující účet a propojíte své předplatné od Vodafonu s vaším stávajícím účtem u HBO Max.
Na stránkách HBO Max zvolte Přihlásit se - Propojit účty.

První přihlášení a případnou registraci doporučujeme provést z počítače nebo z mobilní aplikace HBO Max. Pozor - pokud jste už byli přihlášeni s existujícím účtem u HBO Max, tak se před kliknutím na odkaz Propojit účty nejdřív odhlaste.

Vyberte operátora UPC TV a zadejte číslo smlouvy a unikátní kód.

Číslo smlouvy a PIN kód naleznete v samoobsluze Moje exUPC v sekci Televize nebo v sekci Internet (když máte HBO Max k samostatnému internetu).

Pokud jste zatím žádný účet u HBO Max neměli, dokončete registraci vyplněním dalších polí.

Doplňte svůj e-mail, heslo a další potřebné údaje. E-mailem a heslem se pak budete přihlašovat do HBO Max. Po dokončení registrace nezapomeňte potvrdit svou e-mailovou adresu pomocí jednorázového odkazu, který vám HBO pošle do e-mailu.

Pokud už jste dříve účet u HBO Max používali, zobrazí se vám po zadání e-mailu informace o nalezení existujícího účtu.

Můžete se rozhodnout, že ověříte svůj e-mail (necháte si poslat jednorázový kód do e-mailu) a předplatné připojíte ke svému existujícímu účtu u HBO Max. Díky tomu si zachováte své seznamy oblíbených pořadů, uživatelské profily a další osobní nastavení. Nebo si můžete vybrat odkaz pro vytvoření nového účtu a pomocí jiné e-mailové adresy si založíte úplně nový účet u HBO Max, ke kterému připojíte své předplatné. Podrobnosti najdete také v nápovědě k HBO Max.

Registraci a propojení předplatného mám hotové, jak se do HBO Max přihlásím?

HBO Max můžete s jedním uživatelským účtem používat na libovolném množství zařízení s tím, že v jednu chvíli se můžete dívat na filmy a seriály nejvýše na 3 zařízeních zároveň. Můžete si vytvořit až 5 různých profilů, díky kterým může mít každý člen domácnosti vlastní seznamy oblíbených pořadů, rozkoukaných filmů a seriálů a další osobní přizpůsobení.

Na výběr máte spoustu možností, kde službu sledovat:

  1. HBO Max na počítači - jděte na www.hbomax.com, vyberte přihlásit se a pomocí svého e-mailu a hesla, který jste si nastavili pro účet u HBO Max, se přihlaste.
  2. HBO Max v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění se přes ikonu siluety dostanete na možnost přihlášení, kde použijete své přihlašovací údaje pro účet u HBO Max. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO Max v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO Max používat. Informace o podporovaných zařízeních najdete v nápovědě ke službě.

TIP: Chcete sledovat HBO Max ve svém mobilu nebo tabletu na cestách? Zapněte si Video Pass a přehrávání seriálů a filmů vám nebude brát data ze základního datového balíčku. HBO Max můžete sledovat v ČR a v zemích EU.

Máte otázky ke službě HBO Max?

Můžu si přehrát filmy a seriály z HBO přímo přes set-top box?

  • Pokud vaše televize nepodporuje stažení aplikace HBO Max a máte u nás HBO předplacené, můžete využít naši Videotéku HBO OD, která je přímo ve vašem set-top boxu. Videotéku najdete v hlavním menu HD Mediaboxu, abyste mohli Videotéku využít, musí být váš set-top box připojený k internetu. Videotéku také najdete v internetové televizi Horizon Go.
  • Videotéka HBO OD obsahuje většinu titulů, které najdete i na HBO GO. Na rozdíl od HBO GO nepotřebujete žádnou speciální aplikaci ani další registraci.