Jak můžu sledovat HBO GO, když mám exUPC TV?

Díky HBO GO můžete sledovat tisíce filmů a seriálů (nejen) z produkce HBO na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Informace na této stránce se týkají zákazníků, kteří využívají exUPC TV a jejich služby jsme ještě nepřevedli do systémů Vodafonu. Pokud už máte novou Vodafone TV, najdete informace k používání HBO GO na této stránce.

Jak si HBO GO objednám?

Službu HBO GO můžete využít, pokud máte:

  • Televizní balíček Komplet, který obsahuje největší množství programů včetně HBO.
  • Doplňkový balíček HBO nebo Superfilm, který si můžete pořídit k základní nabídce Klasik nebo Komfort.

Jak se do HBO GO zaregistruji?

Abyste mohli HBO GO využívat, je potřeba provést registraci přímo na stránkách hbogo.cz. Stačí postupovat podle pokynů níže.

Na stránkách hbogo.cz zvolte Registrace - Aktivovat HBO GO.

První registraci doporučujeme provést přes počítač, kde to budete mít pohodlnější.

Ze seznamu poskytovatelů vyberte exUPC TV a zadejte číslo své smlouvy a unikátní PIN kód.

Číslo smlouvy a PIN kód naleznete v samoobsluze Moje exUPC v sekci Televize nebo v sekci Internet (když máte HBO GO k samostatnému internetu).

Dokončete registraci vyplněním dalších polí.

Doplňte svůj e-mail, heslo a další údaje. Těmito údaji se pak budete přihlašovat do HBO GO.

Registraci mám hotovou, jak se do HBO GO přihlásím?

HBO GO můžete s jedním uživatelským účtem používat až na 4 zařízeních a v jeden čas na 2 z nich přehrávat filmy nebo seriály.

  1. HBO GO na počítači - jděte na www.hbogo.cz, vyberte přihlášení a jako operátora UPC TV. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  2. HBO GO v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění potvrďte region ČR, jazyk a podmínky aplikace. Zvolte přihlášení přes operátora a jako operátora exUPC TV. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO GO v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO GO používat.

TIP: Chcete sledovat HBO GO ve svém mobilu nebo tabletu na cestách? Zapněte si Video Pass a přehrávání seriálů a filmů vám nebude brát data ze základního datového balíčku. HBO GO můžete sledovat v ČR a v zemích EU.

Máte otázky ke službě HBO GO?

Můžu si přehrát filmy a seriály z HBO přímo přes set-top box?

  • Pokud vaše televize nepodporuje stažení aplikace HBO GO a máte u nás HBO předplacené, můžete využít naši Videotéku HBO OD, která je přímo ve vašem set-top boxu. Videotéku najdete v hlavním menu HD Mediaboxu, abyste mohli Videotéku využít, musí být váš set-top box připojený k internetu. Videotéku také najdete v internetové televizi Horizon Go.
  • Videotéka HBO OD obsahuje většinu titulů, které najdete i na HBO GO. Na rozdíl od HBO GO nepotřebujete žádnou speciální aplikaci ani další registraci.
Naposledy upraveno 09. 06. 2021