Jak aktivuji službu Mobilní zabezpečení komplet?

Službu již není možné nově aktivovat, ale pokud ji už aktivní máte, můžete ji nadále využívat.

Z počítače se přihlaste do administrace Mobilního zabezpečení na adrese https://mz.vodafone.cz.

Údaje pro první přihlášení vám pošleme na e-mail po objednání a aktivaci služby v našem systému. Při prvním přihlášení budete vyzváni k nastavení nového hesla.

V administraci v části Moje zařízení můžete přidat nový telefon.

Vyplňte požadovaná pole, pokud přidáváte tablet bez podpory mobilních sítí, zaškrtněte položku "pouze Wi-Fi". Pokud máte iPhone, musíte si před přidáním zařízení vygenerovat APNs certifikát.

Přes SMS nebo e-mail vám pošleme odkaz pro zahájení registrace v zařízení.

Po kliknutí na odkaz můžete být vyzváni k vyplnění ID skupiny. Najdete ho v odkazu v SMS (e-mailu) za parametrem "AC=". Následně vám stránka nabídne stažení aplikace AirWatch MDM Agent. Po instalaci aplikace se vraťte do prohlížeče a potvrďte pokračování v registraci.

Registrace dále pokračuje v aplikaci AirWatch MDM Agent.

Budete-li vyzváni k zadání ověřovacího tokenu, opět použijte ID skupiny, které najdete v odkazu v SMS (e-mailu) za parametrem "AC=". Následně potvrďte aktivaci správce zařízení a nastavte si heslo pro odemykání telefonu.

Z administračního prostředí lze zařízení snadno lokalizovat pomocí GPS, zamknout, uvést do továrního nastavení (smazat zařízení) nebo můžete spustit alarm pro snazší nalezení zařízení.

Mohlo by se vám hodit:

Máte potíže s přihlášením nebo aktivací?