Kolik stojí volání, SMS a MMS ze zahraničí (roaming)?

Ceny záleží na vašem roamingovém a domácím tarifu.

Jaký mám roamingový tarif?

  1. Přihlaste se do Můj Vodafone a v sekci Služby - Roaming zjistíte vše potřebné. V části Roamingová kalkulačka se dozvíte, kolik s vaším tarifem zaplatíte ve vybrané zemi.
  2. Aktuální tarif a ceny za roaming uvidíte také v aplikaci Můj Vodafone v sekci Moje služby - vyberte telefonní číslo - Zahraničí - Nastavení roamingu - Roamingová kalkulačka.
  3. Nebo zavolejte na linku Péče o zákazníky *77 (z telefonu jiného operátora volejte 800 77 00 77).

Ceny roamingových tarifů

V zemích EU a Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu můžete využívat svůj domácí tarif bez dalších příplatků. Stačí mít aktivní World Roaming nebo Roaming na den. Podívejte se na podrobné informace pro zákazníky s paušálním tarifem a předplacenou kartou.

Možnosti, jak mít výdaje v zahraničí pod kontrolou

  1. Ceny za volání, SMS a data se zdarma dozvíte z uvítací SMS, kterou vám doručíme po příjezdu do zahraničí. Jednoduše je také zjistíte na Roamingové kalkulačce přes Můj Vodafone na webu v sekci Roaming.
  2. Když potřebujete naléhavě pomoci nebo zjistit roamingové ceny, volejte zdarma na číslo +420 776 970 219. Informace o cenách platných v roamingu vám pošleme SMSkou.
  3. Přihlaste se do samoobsluhy vodafone.cz/muj nebo si stáhněte naši aplikaci Můj Vodafone - její používání je zdarma i v zahraničí.
  4. Zapněte si SMS o aktuálním stavu volání, abyste měli okamžitý přehled o ceně hovoru nebo zprávy.

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone