nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek Vodafone

Co je to služba My Country, jak ji aktivovat a změnit?

  • za měsíční poplatek 50,42 Kč voláte výhodněji do jedné z nabízených zemí
  • podívejte se na seznam zemí a minutové sazby
  • vybranou zemi můžete jednou měsíčně změnit (v takovém případě vám k běžné platbě přičteme poměrnou část měsíčního poplatku podle data změny)

Hledáte cenu za volání do zahraničí bez zvýhodnění?

Sleva se vztahuje na hovory, nikoliv na SMS a MMS. Minuty vyčerpané v rámci My Country nelze odečíst z vašich volných minut a účtujeme je nad rámec vašeho tarifu/balíčku. Můžete mít aktivní vždy jen jeden balíček služby My Country. Služba je kombinovatelná se službou My EU.
Jak službu aktivuji či zruším?
Přihlaste se do muj.vodafone.cz a zvolte sekci Nastavení služeb - Zahraničí (Roaming)
Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.
V řádku My Country klikněte na změnit.
Aktivace i zrušení probíhá ihned. Každou úpravu vám potvrdíme SMSkou. Pro aktivaci můžete použít i SMSku, podívejte se na tvary aktivačních zpráv.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace