Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

My Country

Služba pro všechny, kteří často volají do jedné cizí země.

Za měsíční poplatek 50,42 Kč voláte levněji do vámi zvolené cizí země.

Do vybraných států je minuta volání jen za 5,04 Kč.

Aktivace služby je zdarma.


Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje My Country

Díky službě My Country voláte do vybrané cizí země levněji, než je běžné. Máte třeba známé v USA nebo Kanadě? S My Country vás minuta hovoru vyjde pouze na 5,04 Kč. Se svými přáteli nebo příbuznými tak můžete snadno zůstat v kontaktu.

Stačí si službu za měsíční poplatek 50,42 Kč pořídit. Její aktivace je zcela zdarma a mohou ji využívat jak tarifní zákazníci, tak zákazníci s předplacenou kartou.

Ceník a seznam zemí, kam můžete volat levněji

ZeměZvýhodněná minutová sazba
Arménie 10,08 Kč
Ázerbájdžán 10,08 Kč
Bělorusko 7,06 Kč
Bosna a Hercegovina 7,06 Kč
Čína 5,04 Kč
Gruzie 10,08 Kč
Kazachstán 7,06 Kč
Moldavsko 5,04 Kč
Mongolsko 7,06 Kč
Rusko 5,04 Kč
Srbsko 7,06 Kč
Severní Makedonie 7,06 Kč
Švýcarsko 5,04 
Tunisko 7,06 Kč
Turecko 7,06 Kč
Ukrajina 5,04 Kč
USA + Kanada 5,04 Kč
Uzbekistán 10,08 Kč
Vietnam 5,04 Kč

Kam lze se službou My Country volat

Se službou My Country lze volat do některé z těchto destinací:

Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, ČínaGruzie, Kanada, Kazachstán, Moldavsko, Mongolsko, Rusko, Severní Makedonie, Srbsko, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Vietnam.

informace

Hovory v rámci služby My Country  jsou účtovány po první provolané minutě po vteřinách. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Jak volat, posílat SMS a MMS do zahraničí?

Pro možnost přijímat SMS v zahraničí musíte mít aktivní roaming. Příjem zpráv v zahraničí je zdarma. V případě potíží si prosím ověřte, že máte správně nastaveno číslo SMS centra.

Více informací

Kolik stojí volání, SMS, MMS do zahraničí?

Za volání ze zahraničí zaplatíte podle svého roamingového tarifu. Roamingové sazby platíte vždy, když se nacházíte v zahraničí, v případě volání z ČR na zahraniční číslo se jedná o volání do zahraničí.

Více informací

Jaké jsou regiony pro mezinárodní volání?

Cena volání do zahraničí je dána regionem, do kterého voláte. Rozdělení zemí do regionů je následující:

Více informací

Volám často do zemí Evropské unie, pomůže mi s tím služba My EU? Jak My EU aktivovat a jak zrušit?

Služba My EU umožňuje za měsíční poplatek 100,83 Kč volat výhodněji do vybraných zemí EU. Minuta hovoru vás tak vyjde na 4,03 Kč.

Více informací

Pomohly vám informace na této stránce?