nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Balíčky minut pro volání do zahraničí

Připravili jsme pro vás několik balíčků volných minut pro volání z ČR na zahraniční čísla.

Minuty do daleka
 • Minuty do daleka můžete využít s paušálem i předplacenou kartou a jsou dostupné pro naše nefiremní i firemní zákazníky.
 • Zákazníci s tarify Red Basic/Standard/Extra/Maxi, Vodafone Neomezený, Red LTE, Red Naplno a Red+ získají u Minut do daleka zvýhodněný měsíční poplatek.
 • Minuty se uplatní při volání z ČR na čísla s mezinárodní předvolbou některé ze zahrnutých zemí.
 • Aktivaci nebo zrušení balíčku zařídíte s operátorem na Lince péče o zákazníky. Čerpání balíčku uvidíte na muj.vodafone.cz v sekci Aktuální útrata a čerpání.
 • Hovory účtujeme po první minutě po sekundách. Ve stejný čas můžete mít aktivní jen jeden balíček pro volání v rámci stejné skupiny zemí a není možné mít zároveň zapnuté zvýhodnění My Country. Při aktivaci vám volné jednotky i měsíční poplatek naúčtujeme poměrnou částkou, při zrušení balíčku ke zpětnému přepočítání minut nebo poplatku nedojde. Nevyčerpané minuty do dalšího měsíce nepřevádíme.
Název balíčku Počet volných minut Cena k tarifům Red a Vodafone Neomezený Standardní cena
Minuty do daleka - Eurasie 180 180 minut 200 Kč 500 Kč
Minuty do daleka - Eurasie 360 360 minut 380 Kč 950 Kč
Minuty do daleka - Pacifik 300 300 minut 200 Kč 500 Kč
Minuty do daleka - Pacifik 600 600 minut 380 Kč 950 Kč
Volání do zahraničí 300 min 300 minut 471,90 Kč 471,90 Kč

Minuty do daleka - Eurasie platí pro volání z ČR do Ukrajiny, Ruska, Běloruska, Turecka, Ázerbájdžánu, Arménie, Mongolska, Gruzie, Kazachstánu a Uzbekistánu.

Minuty do daleka - Pacifik platí pro volání z ČR do Vietnamu, Číny, Austrálie, Japonska, Indie, Thajska, Nového Zélandu, Jižní Korey, Hong Kongu, Tchaj-wanu a Singapuru.

Volání do zahraničí 300 min platí pro volání z ČR do zemí Regionu 1 a do Andorry, Kanady, Monaka, San Marina, Švýcarska a USA.


Volání do zemí Business zóny pro firemní zákazníky
 • Balíčky zvýhodňují volání z ČR do zemí Business zóny a jsou dostupné pro firemní zákazníky s uzavřenou smlouvou se zvýhodněním na služby nebo rámcovou smlouvou.
 • Minuty se uplatní při volání z ČR na čísla s mezinárodní předvolbou některé ze zahrnutých zemí.
 • Aktivaci nebo zrušení balíčku zařídíte s operátorem na Lince péče o zákazníky, v našich prodejnách nebo s obchodním zástupcem. Čerpání balíčku uvidíte na muj.vodafone.cz v sekci Aktuální útrata a čerpání.
 • Ve stejný čas můžete mít aktivní jen jeden balíček z této nabídky. Službu můžete kombinovat s My Country, My EU i s Minutami do daleka. Při aktivaci vám volné jednotky i měsíční poplatek naúčtujeme poměrnou částkou, při zrušení balíčku ke zpětnému přepočítání minut nebo poplatku nedojde. Nevyčerpané minuty do dalšího měsíce nepřevádíme.
Název balíčku Počet volných minut Cena bez DPH Cena včetně DPH
Volání do zahraničí 100 min - Business zóna & EU 100 minut 170 Kč 205,70 Kč
Volání do zahraničí 300 min - Business zóna & EU 300 minut 480 Kč 580,80 Kč
Volání do zahraničí 600 min - Business zóna & EU 600 minut 890 Kč 1076,90 Kč
Volání do zahraničí 1000 min - Business zóna & EU 1000 minut 1390 Kč 1681,90 Kč

Seznam zemí Business zóny: Albánie, Austrálie, Argentina, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Ghana, Gibraltar, Gruzie, Guadeloupe, Guernsey, Hongkong, Chile, Chorvatsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Kazachstán, Korejská republika, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Mexiko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Saúdská Arábie, Singapur, Slovinsko, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Turecko, Ukrajina, Spojené státy americké, Vatikán, Velká Británie

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace