nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Vodafone

Balíčky minut pro volání do zahraničí

S našimi balíčky získáte volné minuty pro volání z ČR do vybraných zemí. Využít je můžete s paušálem i předplacenou kartou, zákazníci s Red LTE tarify a tarify Red Naplno mají u Minut do daleka zvýhodněný měsíční poplatek.

Název balíčku Počet volných minut Cena k tarifům Red LTE a Red Naplno Standardní cena
Minuty do daleka - Eurasie 180 180 minut 200 Kč 500 Kč
Minuty do daleka - Eurasie 360 360 minut 380 Kč 950 Kč
Minuty do daleka - Pacifik 300 300 minut 200 Kč 500 Kč
Minuty do daleka - Pacifik 600 600 minut 380 Kč 950 Kč
Volání do zahraničí 300 min (Region 1 + Slovensko) 300 minut 471,90 Kč 471,90 Kč

Minuty do daleka - Eurasie platí pro volání z ČR do Ukrajiny, Ruska, Běloruska, Turecka, Ázerbájdžánu, Arménie, Mongolska, Gruzie, Kazachstánu a Uzbekistánu.

Minuty do daleka - Pacifik platí pro volání z ČR do Vietnamu, Číny, Austrálie, Japonska, Indie, Thajska, Nového Zélandu, Jižní Korey, Hong Kongu, Tchaj-wanu a Singapuru.

Volání do zahraničí 300 min (Region 1 + Slovensko) platí pro volání z ČR do zemí Regionu 1 a na Slovensko.

Aktivaci nebo zrušení balíčku zařídíte s operátorem na Lince péče o zákazníky. Čerpání balíčku uvidíte na muj.vodafone.cz v sekci Aktuální útrata a čerpání.

Hovory účtujeme po první minutě po sekundách. Ve stejný čas můžete mít aktivní jen jeden balíček pro volání v rámci stejné skupiny zemí a není možné mít zároveň zapnuté zvýhodnění My Country. Při aktivaci vám volné jednotky i měsíční poplatek naúčtujeme poměrnou částkou, při zrušení balíčku ke zpětnému přepočítání minut nebo poplatku nedojde.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace