nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Pro koho je tarif #jetovtobě a jak ho získat?

 • Tarif #jetovtobě si můžou pořídit noví i stávající zákazníci Vodafonu ve věku od 6 do 26 let včetně s platným průkazem ISIC, a to v našem eShopu, samoobsluze Můj Vodafone, na kterékoli prodejně nebo na *77.
 • S tarifem #jetovtobě získáte neomezené volání a SMS do všech sítí, Social Pass a 10 GB dat měsíčně za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. DPH. K tarifu si můžete zdarma pořídit SIM pro sdílená data, která se hodí do tabletu či notebooku.
 • Díky Social Passu vám vybrané aplikace (Facebook, Instagram a další) nebudou čerpat data z tarifu. Mrkněte na podrobnosti.
 • Za používání aplikace Můj Vodafone od nás dostanete dárek - 5 GB dat k tarifu navíc. Stačí si je každý měsíc vyzvednout přímo v aplikaci v sekci Nabídky.
 • Podívejte se na podrobnosti o tarifu nebo na podmínky nabídky.
Na jak dlouho tarif získám?
 • Tarif #jetovtobě vám se zvýhodněnou cenou 499 Kč měsíčně nastavíme na 12 měsíců bez závazku.
 • Po uplynutí této doby vám automaticky zvýhodněnou nabídku opět o rok prodloužíme, pokud stále splňujete její podmínky (věk pod 27 let a platný průkaz ISIC).
 • O blížícím se konci platnosti zvýhodněné nabídky vás budeme informovat SMSkou 3 měsíce, 1 měsíc a 1 týden předem. Tak si nezapomeňte včas zkontrolovat platnost svého průkazu ISIC. Pokud jste průkaz změnili a máte nové číslo ISICu, kontaktujte nás na *77, abychom v systému vyplnili platné číslo ISICu a mohli jsme vám tarif prodloužit.

Studentský tarif #jetovtobě poskytujeme za zvýhodněnou cenu 499 Kč s podmínkou každoroční kontroly platnosti ISIC průkazu a věku. Pokud je vám méně než 27 let, sleva se vám obnovuje v těchto dnech, zkontrolujte si prosím platnost svého ISIC průkazu. Pokud je ISIC platný tarif se Vám automaticky obnoví sám.

Je mi méně než 27 let, studuji, ale nemám teď platný ISIC průkaz:

Sleva na tarif se mi obnovuje po 1. dubnu 2020 - pokud vám sleva na tarif skončila po 1. dubnu a váš ISIC není platný, automaticky jsme vám slevu s ohledem na aktuální situaciprodloužili. Protože už jsou školy otevřené, je potřeba si obnovit platnost ISICu, abychom vám mohli slevu na studentský tarif #jetovtobě dál poskytnout. Čas na to máte do 30. června 2020 a nové číslo ISICu nám můžete oznámit:

 1. v prodejně Vodafonu
 2. na lince *77 (800 77 00 77)
Můžu přejít na tarif #jetovtobě, když mám Vodafone předplacenou kartu?
Mám u Vodafonu tarif se smlouvou, můžu i přesto na tarif #jetovtobě přejít?

V tom případě jsou 3 možnosti, jak můžete na tarif přejít:

 • Můžete využít náš eShop, kde ho nabízíme i ve variantě se smlouvou.
 • Můžete počkat na skončení aktuálního závazku a na tarif přejít poté.
 • Můžete také podat předčasnou výpověď smlouvy (s doplatkem závazku). Jakmile bude závazek zrušený, tarif #jetovtobě vám budeme moct nastavit.
Můžu si tarif aktivovat i v případě, že mi ještě nebylo 15 let?
 • Za zájemce o tarif, kterým ještě nebylo 15 let, musí aktivaci provést zákonný zástupce. Ten také bude majitelem zákaznického účtu. Rodné číslo uživatele tarifu uvede zákonný zástupce v objednávce tarifu.
 • Od 15 let může zájemce provést aktivaci tarifu ve variantě bez závazku sám, od 18 let si pak může sám aktivovat i variantu se smlouvou.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace