nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Spustili jsme HD Voice - nejkvalitnější přenos zvuku

Jako první operátor v ČR jsme v říjnu 2015 spustili pro naše zákazníky nejkvalitnější přenos hlasu HD Voice v celé hlasové síti - na 2G i 3G. Od července 2016 můžete HD Voice využít i při volání přes VoLTE.

Díky HD Voice se s druhou stranou uslyšíte lépe, čistěji a bez šumů a ruchů.

Za jakých podmínek hovor automaticky proběhne s HD Voice?
Jedná se o hovor v rámci sítě Vodafonu
Při volání mezi sítěmi se HD Voice neuplatní.
Oba volající musí mít telefon, který HD Voice podporuje
Podporu si můžete ověřit ve specifikacích od výrobce.
Jak poznám, že hovor probíhá v HD kvalitě?
  • Telefon může zobrazit ikonu HD, určitě to ale poznáte podle kvality zvuku - vylepšení kvality hovorů znamená změnu po mnoha letech, je proto pochopitelné, že to bude pro některé volající překvapení. Věříme ale, že pro naprostou většinu překvapení pozitivní.
  • Hovor je srozumitelnější a bez šumů - uslyšíte se lépe, i když budete v rušném prostředí.
Zajímá vás, jak to funguje?
HD Voice znamená, že pro přenos zvuku v hovoru používáme kodek AMR-WB. Oproti běžně používanému kodeku AMR-NB se zvuk přenáší v širším frekvenčním pásmu, a proto je výsledný zvuk jasnější a zřetelnější.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace