nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak aktivuji službu Mobilní zabezpečení komplet?

Službu již není možné nově aktivovat, ale pokud ji už aktivní máte, můžete ji nadále využívat.

Z počítače se přihlaste do administrace Mobilního zabezpečení na adrese https://mz.vodafone.cz.
Údaje pro první přihlášení vám pošleme na e-mail po objednání a aktivaci služby v našem systému. Při prvním přihlášení budete vyzváni k nastavení nového hesla.
V administraci v části Moje zařízení můžete přidat nový telefon.
Vyplňte požadovaná pole, pokud přidáváte tablet bez podpory mobilních sítí, zaškrtněte položku "pouze Wi-Fi". Pokud máte iPhone, musíte si před přidáním zařízení vygenerovat APNs certifikát.
Přes SMS nebo e-mail vám pošleme odkaz pro zahájení registrace v zařízení.
Po kliknutí na odkaz můžete být vyzváni k vyplnění ID skupiny. Najdete ho v odkazu v SMS (e-mailu) za parametrem "AC=". Následně vám stránka nabídne stažení aplikace AirWatch MDM Agent. Po instalaci aplikace se vraťte do prohlížeče a potvrďte pokračování v registraci.
Registrace dále pokračuje v aplikaci AirWatch MDM Agent.
Budete-li vyzváni k zadání ověřovacího tokenu, opět použijte ID skupiny, které najdete v odkazu v SMS (e-mailu) za parametrem "AC=". Následně potvrďte aktivaci správce zařízení a nastavte si heslo pro odemykání telefonu.

Z administračního prostředí lze zařízení snadno lokalizovat pomocí GPS, zamknout, uvést do továrního nastavení (smazat zařízení) nebo můžete spustit alarm pro snazší nalezení zařízení.

Mohlo by se vám hodit:

Máte potíže s přihlášením nebo aktivací?

Kde najdu své uživatelské jméno a heslo?

Na vaši e-mailovou adresu přijde po aktivaci služby e-mail od Vodafonu s přihlašovacím jménem a heslem. Pokud vám e-mail nedorazil, nejdříve prosím zkontrolujte složku pro SPAM, případně se obraťte na Linku péče o zákazníky 800 77 00 77. Při prvním přihlášení do administrace je třeba heslo změnit.


Zapomněl jsem své přihlašovací údaje, jak je obnovím?

Pro obnovu hesla/přihlašovacího jména klikněte na odkaz Problémy s přihlášením? na úvodní obrazovce pro přihlášení do administrace na stránce https://mz.vodafone.cz a poté postupujte podle instrukcí.


Nedorazila mi aktivační SMS po přidání zařízení.

Ujistěte se prosím, zda jste zadali telefonní číslo ve správném formátu: např. +420 777 777 777 (je vyžadováno předčíslí země). Také se ujistěte, jestli zařízení nepoužívá pouze Wi-Fi připojení - v tom případě si můžete místo SMS vybrat doručení odkazu e-mailem.


Kde najdu ID skupiny (ověřovací token)?

ID skupiny je obsaženo v odkazu, který vám pošleme SMSkou. Najdete ho za parametrem ?AC=, např.: https://mz-ds.vodafone.cz/DeviceManagement/Enrollment?AC=NGB0IP (ID skupiny je v tomto případě NGB0IP).


Je možné mít pro jednoho uživatele (e-mailovou adresu) nastaveno více telefonních čísel?

Systém podporuje pouze jedno mobilní číslo na uživatele (uživatel je specifikován e-mailovou adresou). Musíte přidat dvě různé e-mailové adresy, pokud chcete používat dvě různá telefonní čísla se stejným uživatelem.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace