nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Co je to přesměrování hovorů, a jak ho zadat?

Nebudete mít po ruce telefon a potřebujete své hovory přijímat nebo o nich mít záznam? Nastavte si přesměrování hovorů a nezmeškáte ani jeden telefonát.

Pomocí standardních funkcí telefonu můžete přesměrovat své hovory do Hlasové schránky a na jakékoliv české pevné číslo nebo mobilní telefonní číslo s předvolbou +420.

 • vybrat si můžete podmíněné nebo nepodmíněné přesměrování
 • za přesměrování hovoru do Hlasové schránky nic neplatíte
 • při přesměrování hovoru na jiné číslo platíte za přesměrovaný hovor podle ceníku vašeho tarifu, případně se uplatní volné jednotky (za přesměrovaný hovor platíte, jako byste sami volali na cílové číslo, kam je hovor přesměrován)
Některé telefony zobrazují informaci o přesměrování před každým hovorem, i když hovory nikam vědomě nepřesměrováváte. Příčinou je funkce Zmeškaná volání a jde o normální stav.
Jak se liší podmíněné a nepodmíněné přesměrování

Pro podmíněné přesměrování hovoru si vyberete jednu nebo více podmínek. Hovor může být přesměrován buď z důvodu nedostupnosti vašeho telefonního čísla (nemáte signál, vypnutý telefon), máte obsazeno, anebo když neodpovídáte (hovor zvoní, ale nepřijmete ho). Podmínky můžete kombinovat.

Při nepodmíněném přesměrování je hovor rovnou přesměrován podle vašeho nastavení buď na jiné telefonní číslo, nebo do Hlasové schránky.

Jak funguje přesměrování v zahraničí?

Pokud nechcete v zahraničí přijímat žádné hovory, doporučujeme vám využít nepodmíněné přesměrování. V takovém případě náš systém vůbec neověřuje, kde se dané číslo nachází a všechny hovory ihned přesměruje. Za přesměrovaný hovor tak platíte standardní cenu za odchozí hovor v rámci ČR (uplatní se volné jednotky z tarifu).

Když si v zahraničí zvolíte podmíněné přesměrování, platíte při přesměrovaném hovoru za příchozí i odchozí hovor podle vašeho roamingového tarifu. Myslete také na to, že podmíněné přesměrování do Hlasové schránky v zahraničí nefunguje.

Jak zadat přesměrování
 1. Z mobilního telefonu - přímo v menu nebo vytočením zkráceného kódu z tabulky níže.
 2. V samoobsluze muj.vodafone.cz - v sekci Služby - Volání.
 3. V aplikaci Můj Vodafone - v části Služby - Síťové služby - Přesměrování.
 4. Přes operátora Linky péče o zákazníky - hodí se, když u sebe nemáte svůj telefon. Zavolat nám můžete na 800 77 00 77.

Zkrácený kód zadejte na číselníku pro vytáčení telefonních čísel a odešlete ho jako hovor.

Typ přesměrování Zadání přesměrování Zrušení přesměrování Kontrola nastavení přesměrování
Nepodmíněné přesměrování všech hovorů **21*telefonní číslo# ##21# *#21#
Přesměrování v případě, že jste obsazený **67*telefonní číslo# ##67# *#67#
Přesměrování při nepřijetí hovoru **61*telefonní číslo# ##61# *#61#
Změna délky vyzvánění u přesměrování při nepřijetí hovoru **61*telefonní číslo**zvolený čas ve vteřinách#
Přesměrování v případě, že jste mimo signál **62*telefonní číslo# ##62# *#62#
Zrušení veškerého přesměrování ##002#
Pro přesměrování hovorů do Hlasové schránky zadejte ve zkráceném kódu telefonní číslo +420 608 989 898.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace