nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jaké výhody má Karta se vším všudy?

S Kartou se vším všudy můžete získat dárek za dobití v podobě neomezeného volání a neomezených SMS do vlastní sítě a datového tarifu na týden zdarma.


 

Dobíjená částka

200-299 Kč 300-399 Kč 400 Kč a více
1 Neomezené volání v síti Vodafone - 7 dní 14 dní
2 Neomezené SMS do sítě Vodafone 7 dní 7 dní 14 dní
3 100% sleva na Připojení na týden (60 MB) - 1x během 7 dní 2x během 14 dní

Kartu se vším všudy už není možné nově objednat ani na ni přejít z jiného typu předplacené karty. Pokud ji ale už využíváte, tak vám zůstává nadále aktivní i se všemi výhodami.
  • Podle toho, kolik si jednorázově dobijete, získáte na 7 nebo 14 dní zdarma všechny výše zmiňované dárky.
  • Dárek za dobití je aktivován automaticky do 24 hodin a potvrdíme vám ho prostředictvím SMS. Poté můžete neomezeně volat a posílat SMS do sítě Vodafone.
  • Slevu na datový tarif si aktivujete tím, že po obdržení SMS začnete využívat data.
  • Pokud si chcete ověřit, jestli máte dárek opravdu aktivní, můžete se podívat na stránku muj.vodafone.cz do sekce Služby - Aktivní služby

Karta se vším všudy vám nabízí jistotu jednotné sazby za volání a SMS do všech sítí. Hovory zaokrouhlujeme na celé minuty (60+60).

S Kartou se vším všudy není možné využívat Platby třetím stranám (Premium SMS, m-platba, audiotex).

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace