nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak a kde mohu spravovat více čísel/SIM karet?

Jestliže využíváte více SIM karet, můžete je spravovat na stránce muj.vodafone.cz v sekci Útrata a Vyúčtování - Aktuální útrata a čerpání. Pro přístup do této sekce musíte být přihlášeni pod svým administrátorským heslem .

Jak sledovat aktuální útratu a čerpání u více čísel/SIM?
  • V menu Útrata a Vyúčtování - Aktuální útrata a čerpání vidíte (jako administrátor zákaznického účtu) přehled aktuální útraty všech vašich čísel.
  • Čísla jsou seskupena podle plátců, tedy osob zodpovědných za úhradu Vyúčtování, a doplněna celkovou útratou za zákaznický účet.
  • Po najetí myší na plátce nebo libovolné číslo získáte více informací. Můžete si například zobrazit detail útraty pro dané číslo.
1. Hromadná objednávka služby 2. Výběr čísel pro hromadnou objednávku
Hromadné objednávky

V menu Služby - Hromadné objednávky můžete objednat služby pro více vybraných čísel najednou.

Vyberte službu, kterou chcete objednat.
Vyberte čísla, ke kterým chcete službu objednat.
Potvrďte hromadnou objednávku
Sdílené služby

V menu Služby - Volání a SMS v položce Sdílené služby můžete objednat služby, které jsou společné pro celý zákaznický účet, jako například Sdílený rodinný tarif.

Informační SMS o dění na číslech pod účtem

V menu Služby - Aktivní služby si můžete nastavit pravidelné posílání SMS o aktuálním stavu volání a obecné informační SMS o změnách na účtu.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace