nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak a kde mohu spravovat více čísel/SIM karet?

Jestliže využíváte více SIM karet, můžete je spravovat na stránce muj.vodafone.cz v sekci Útrata a Vyúčtování - Aktuální útrata a čerpání. Pro přístup do této sekce musíte být přihlášeni pod svým administrátorským heslem .

Jak sledovat aktuální útratu a čerpání u více čísel/SIM?
  • V menu Útrata a Vyúčtování - Aktuální útrata a čerpání vidíte (jako administrátor zákaznického účtu) přehled aktuální útraty všech vašich čísel.
  • Čísla jsou seskupena podle plátců, tedy osob zodpovědných za úhradu Vyúčtování, a doplněna celkovou útratou za zákaznický účet.
  • Po najetí myší na plátce nebo libovolné číslo získáte více informací. Můžete si například zobrazit detail útraty pro dané číslo.
Sdílené služby

V menu Služby - Volání a SMS v položce Sdílené služby můžete objednat služby, které jsou společné pro celý zákaznický účet, jako například Sdílený rodinný tarif.

Informační SMS o dění na číslech pod účtem

V menu Služby - Aktivní služby si můžete nastavit pravidelné posílání SMS o aktuálním stavu volání a obecné informační SMS o změnách na účtu.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace