nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Nabídky tarifů šířené přes inzeráty a jinými nestandardními cestami

V internetových diskuzích, na sociálních sítích a v různých inzertních skupinách se občas objevují nabídky tarifů, které nejsou z oficiální nabídky mobilních operátorů. Některé takové nabídky mohou slibovat zřízení tarifu u Vodafonu.

 • Že nejde o oficiální nabídku, poznáte podle nestandardních kontaktních údajů (soukromé e-maily či telefonní čísla) i podoby inzerátu a především nabízených služeb, které se neshodují s nabídkou na www.vodafone.cz.
 • Pokud by vám byly nabízené služby touto formou, doporučujeme maximální opatrnost a v případě jakýchkoliv pochybností nás kontaktujte na Lince péče o zákazníky, kde s vámi ověříme, zda jde o oficiální nabídku Vodafonu.
 • V opačném případě je pravděpodobné, že se jedná o přeprodej našich služeb, to znamená, že jednotlivec či firma má smlouvu s Vodafonem a prodává naše služby dalším osobám. Taková činnost je však proti Všeobecným podmínkám Vodafonu a nese s sebou proto rizika, jako například:
  • Telefonní číslo není psané na vaše jméno, dobrovolně ho předáváte třetí osobě, která s ním může podle libosti nakládat.
  • I když zaplatíte za využité služby, důležité je, zda za vás přeprodejce zaplatí operátorovi. Když to neudělá, můžete být kvůli dlužné částce omezeni v používání služeb, přestože sami jste zaplatili.
  • Protože vám telefonní číslo nepatří, máte omezené možnosti u něj měnit služby nebo řešit případné reklamace.
  • Především se však jedná o využívání služeb v rozporu se Všeobecnými podmínkami, proto se kdykoliv může stát, že vám bude smlouva ukončena a v extrémním případě můžete o své telefonní číslo přijít.
Jak situaci řešit?
 • Využívejte oficiální stránky Vodafonu, naše prodejny nebo linku 800777777, kde máte jistotu, že si objednáváte služby přímo u Vodafonu. Naše služby vám mohou nabídnout také partnerská call centra, smlouva je však vždy uzavírána přímo mezi Vodafonem a vámi.
 • Nereagujte na inzeráty a nabídky, které nenabízejí oficiální tarify Vodafonu a obsahují podezřelé kontaktní údaje, které nenajdete na našich stránkách. V případě pochybností nás vždy kontaktujte a vše si dopředu ověřte.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace