Co dělat, když potřebuji duplikát za ztracenou SIM kartu? (ADMIN/UŽIVATEL)

Při ztrátě SIM karty nejprve doporučujeme neodkladně zadat její blokaci.

Pokud svou SIM kartu nenajdete, vyzvedněte/objednejte si u nás náhradní prázdnou OneNet SIM kartu - dostanete ji samozřejmě zdarma a nadále vám zůstane stejné telefonní číslo i tarif.

POZOR: Kontakty, které jste měli uložené na staré SIM kartě, na nové SIM nebudou a nelze je bohužel obnovit. Proto doporučujeme kontakty pravidelně zálohovat (například přes Google účet nebo iCloud).

Kde mohu získat prázdnou OneNet SIM?

  • Ve OneNet samoobsluze v části eShop - Telefony a příslušenství - SIM.
  • Objednáním na lince pro významné zákazníky 800 77 77 80 nebo prostřednictvím e-mailu vyznamny.zakaznik@vodafone.cz nebo s vaším osobním specialistou.
  • V kterékoliv naší prodejně - požádejte o vydání OneNet SIM karty. Prázdnou SIM si může vyzvednout kterákoliv osoba bez speciálního prověření. Pro její aktivaci už je pak potřeba znát administrátorské heslo.

Jak novou SIM kartu aktivuji?

  • Zdarma ve OneNet samoobsluze. Pro aktivaci je nutné znát administrátorské heslo. Poté je možné ji zadat v části Přehled služeb - Správa SIM - Duplikát SIM karty. Pokud jste Uživatel a administrátorské heslo neznáte, je potřeba se obrátit na osobu ve vaší firmě, ve které pracujete nebo osobu, od které vaši SIM kartu máte.
  • Na lince pro významné zákazníky 800 77 77 80 - tento způsob aktivace zpoplatňujeme podle aktuálně platného Ceníku.

Návod, jak duplikát aktivovat, najdete také v našem videonávodu.