Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Xiaomi Robot Vacuum E10 EU - robotický vysavač

Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi Mi může začít s vysáváním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce.

Aktuální cena: 4 577 Kč

Koupit zařízení

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Bez starostné odstraňování prachu a nečistot
4 nastavitelné úrovně sání pro snadný úklid prachu a nečistot a odstranění drobných prachových částic. Jmenovitá kapacita baterie 2 600 mAh dokáže čistit až 110 minut ve standardním režimu (vysávání a vytírání).
Robot je vybaven vysoce kvalitními díly, včetně bočního kartáče, hlavního kartáče a filtru prachového boxu s vícesměrovou koordinací pro kompletní a efektivní úklid.
Vysavač je vybaven inteligentní nádržkou na vodu se 3 úrovněmi průtoku vody, takže dokáže upravit dávkování vody podle různých typů podlah a chránit tak podlahu před přemáčením.
Štíhlá hlavní jednotka se může volně pohybovat pod většinou postelí, skříní a pohovek, abyste mohli vyčistit i těžko přístupná místa.

Inteligentní plánování
Vestavěné snímače nabízí flexibilitu pro zvládnutí složitého domácího prostředí a zajišťují úklid bez starostí.

Snadný úklid pod vaší kontrolou
Hlasová oznámení vás informují v reálném čase – vypínání, spuštění nabíjení, spuštění naplánovaného úklidu, obnovení úklidu, spuštění úplného úklidu, pozastavení úklidu
Připojte se k aplikaci Mi Home/Xiaomi Home pro snadné ovládání, když jste mimo domov a pro nastavení plánovaných úklidových úloh.

Klíčové vlastnosti:

 • inteligentní plánování trasy
 • 3 úrovně regulace vody
 • rychlá demontáž
 • systém sweeping & mopping
 • 4 000 Pa sací výkon
 • ovládání prostřednictvím aplikace


TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Navigační systém: gyroskop
 • Režim úklidu: systém sweep & mop
 • Kapacita baterie: 2 600 mAh
 • Sací výkon: 4 000 Pa
 • Prachová nádoba vodní nádržka: 400ml prachová nádoba a 200ml vodní nádržka
 • Schopnost stoupání: 15 mm
 • Hlasové ovládání: Google, Alexa
 • Aplikace: zapnutí/vypnutí, dobíjení; sledování průběhu čištění; 3 úrovně regulace vody

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?