Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

1. března 2023

Pride Bussiness Forum Voices

Silný lidský příběh je výmluvnější než sebepodrobnější statistika. Na Pride Business Forum Voices, inspirativní talk show zaměřenou na LGBTQ+ témata, vystoupil i generální ředitel Vodafonu Petr Dvořák a mluvil o zážitcích, které formovaly jeho podporu diverzity na pracovišti a rovných práv.

Pride Business Forum Voices je inspirativní talk show, ve které se šest motivačních hostů podělí o své příběhy o coming outu, o tom, jak být otevřeně LGBTQ+ osobou na pracovišti, nebo o těžkostech při prosazování rovnoprávnosti v českých firmách.

Petr Dvořák zde mluvil o důležitých momentech ze setkání s LGBTQ+ kolegy v začátcích své kariéry, při kterých si uvědomil, jak je pro ně složité a těžké skrývat identitu v práci. A přenáší se to i na jejich okolí.

Právě tyto zážitky ho vedly k současné podpoře diverzity a inkluze ve Vodafonu. Zdůraznil, že je důležité se zaměřit kromě vlastních zaměstnanců i na externí komunikaci směrem k zákazníkům a veřejnosti.