Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

24. května 2021

Veškerá pracovní místa nabízíme i na částečný úvazek

Vodafone vychází vstříc nejen rodičům, kteří se vedle práce musejí starat o malé děti, ale také zdravotně znevýhodněným, studentům nebo expertům, kteří se chtějí souběžně věnovat více projektům a netouží pracovat jen pro jednu firmu. Všechna inzerovaná pracovní místa, od pozic prodejců v obchodech až po místa v nejvyšším vedení firmy, proto budou nově vždy obsahovat možnost zkrácené pracovní doby.

Zkrácené úvazky jsou dalším krokem ve změně přístupu Vodafonu k práci svých zaměstnanců, kdy jim chce umožnit co největší flexibilitu. Již od loňského dubna poskytuje firma 16 týdnů plně placené rodičovské dovolené všem novopečeným rodičům, a to i v případě adopce. Aby byl návrat do práce plynulejší, dostávají rodiče možnost dalších šest měsíců pracovat na částečný úvazek za plnou mzdu. 

Více informací nejdete zde.

Evropský den diverzity

Jak ovlivnily restrikce spojené s nemocí COVID-19 pracovní prostředí a přístup zaměstnavatelů k individuálním odlišnostem a potřebám zaměstnanců? Právě o tom diskutovali účastníci mezinárodní konference Evropský den diverzity, kterou i letos zorganizovala aliance Byznys pro společnost.