Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

27. května 2022

Workshop #PartnersForSustainability

S rostoucími cenami energií a výrobních materiálů jsou obnovitelné zdroje energie, energetické úspory a oběhový přístup důležitější než kdy předtím. Právě těmto tématům byl věnován workshop iniciativy #PartnersForSustainability, kde představil své zkušenosti i Vodafone.

#PartnersForSustainability je platforma Česko-německé obchodní a průmyslové komory a partnerských firem a institucí, která pomáhá skloubit ekonomickou konkurenceschopnost s ekologickou a sociální odpovědností. Vodafone je jedním ze zakládajících partnerů.

Na květnovém workshopu, který se konal pod taktovkou #PartnersForSustainability, vystoupila i Zuzana Holá, ředitelka komunikace a udržitelnosti Vodafonu. Hovořila o tom, jak začít s ESG a jak přistoupit k tématu energetické efektivity a cirkularity.

Více informací ZDE.

#SwitchToGreen

K příležitosti Dne Země 2022 Vodafone zahájil kampaň #SwitchToGreen. Jejím cílem je povzbudit zákazníky, firmy i širší společnost, aby prostřednictvím drobných změn ve svém každodenním využívání chytrých technologií pomáhala chránit naši planetu.