Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

21. září 2021

Vodafone se připojuje k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje

V  týdnu od 20. do 26. září probíhá celoevropská iniciativa propagující myšlenku udržitelného rozvoje a projektů, které se tomuto zásadnímu tématu věnují. Evropský týden udržitelného rozvoje je souhrnem konferencí, výstav, trhů, filmových promítání, komunitních akcí, vzdělávacích projektů a dalších aktivit po celém území ČR, potažmo Evropy.

Ve Vodafonu v rámci tohoto týdne nabízíme zaměstnancům tipy na aplikace, které pomáhají v boji s klimatickou změnou, ať už se jedná třeba o kalkulačku osobní uhlíkové stopy nebo o appku, která nasměruje ke správné likvidacodpadu.

Mluvíme i o tom
, jak odpovědně a udržitelně nakupovat jídlo a oblečení. Nachystaný máme i vtipný kvíz, ve kterém soutěžíme o novou deskovou hru s ekologickou tématikou 
Terra Futura, nebo o víno a dobroty v eko kvalitě od společnosti Navzdory

A v neposlední řadě nabízíme všem kolegům díky partnerství s PRE zelenou energii za zvýhoděnou cenu. 

Největší evropská síť poháněná čistě z obnovitelných zdrojů

Pro fungování Vodafonu je elektrická energie naprosto zásadní. V České republice nakupujeme energii z obnovitelných zdrojů už od roku 2011 a v roce 2021 se nám podařilo přejít na 100 % využití zelené energie. Nyní nás následují i ostatní země, jako například Velká Británie, Irsko nebo Portugalsko, a zelenou energií je tak kompletně poháněna mobilní síť Vodafonu v celé Evropě.