Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

23. listopadu 2023

TOP Odpovědná firma 2023

V letošním ročníku cen TOP Odpovědná firma roku se Vodafone umístil mezi nejlepšími. Kromě celkového hodnocení bodoval jeho nefinanční reporting a porota ocenila také jeho kroky v oblasti diverzity.

Prestižní každoroční ceny TOP Odpovědná firma reprezentují v Česku unikátní rating velkých, středních i malých firem, který hodnotí a oceňuje strategie a aktivity v oblasti odpovědnosti a udržitelnosti. TOP Odpovědná firma již 20 let motivuje firmy, které se dlouhodobě věnují a hlásí k rozvoji odpovědných, udržitelných procesů a řešení v byznysu, podporují rozvoj a talenty „svých" zaměstnanců a zaměstnankyň, snižují dopady na životní prostředí v rámci svého podnikání, pomáhají komunitám, kde působí a přinášejí do byznysu a na trh práce inovativní řešení. 

Vodafone se i letos umístil mezi nejlepšími velkými firmami v celkovém hodnocení, dále pak nejlépe hodnocenými firmami vreportingu, a obsadil také 3. místo za nejlepší projekt v oblasti diverzity. Porota ocenila generálního ředitele Vodafonu Petra Dvořáka zvláštní cenou jakožto TOP Odpovědného lídra. 

Více informací a celkový přehled hodnocení je k dispozici v tiskové zprávě TOP Odpovědné firmy.