Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

#jetovtobě Neomezený

#jetovtobě Neomezený

Ukaž, co v tobě je s neomezeným tarifem bez závazku a užij si neomezené surfování na netu.

Neomezené volání
Neomezené SMS
neomezená data

Cena tarifu je včetně DPH a bez smlouvy. Zobrazit cenu se smlouvou.

Kdo, kdy a jak si může pořídit studentský tarif

 • Tarif za tuhle exkluzivní cenu si můžeš pořídit, pokud jsi student a je ti mezi 6 a 26 lety (včetně) a vlastníš platný průkaz ISIC nebo ISIC Scholar. 
 • Možná tuhle praktickou kartičku ještě nemáš. Informace o tom, kde a jak si ji pořídit, pak najdeš na stránkách ISIC.
 • Pokud ti ještě nebylo 15 let, může ti tarif objednat jen tvůj zákonný zástupce. V objednávce pak vyplní své jméno a další údaje. Od tebe bude potřebovat jen číslo ISIC, tak ho měj po ruce. 

Volání a SMS budeš mít neomezeně, síť nesíť

 • Voláš úplně neomezeně. Do všech mobilních sítí v ČR i na pevnou.
 • SMS posíláš taky neomezeně - sítě nesítě.
 • MMS tě bude stát 4,54 Kč do všech sítí v ČR.
 • Účtovat ti budeme jen některá volání na čísla zvláštní služby (tzv. barevné linky), detaily najdeš v Centru péče.

Mobilní internet bez limitů v rámci tarifu

 • Získáš neomezená mobilní data s rychlostí až 10 Mb/s.
 • Máme nejlepší síť v Česku - už počtvrté v řadě jsme se stali vítězem nezávislého testu společnosti P3 communications, který se zaměřil na úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů. 

V EU využíváš svoje data, voláš i SMSkuješ neomezeně

 • Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, kam voláš. Pokud často voláš do jednoho konkrétního státu, doporučujeme aktivovat si zvýhodněný balíček My Country. Více informací a kompletní nabídku i s ceníkem najdeš na stránkách volání do zahraničí.
 • Roaming: Pokud vyrážíš po EU (a taky do Norska, Lichtenštejnska, Velké Británie a na Island), tak jsi tam jako doma. To znamená, že můžeš v pohodě volat i SMSkovat neomezeně, a to jak domů tak i do všech zemí EU plus ty čtyři. K dispozici tam máš i mobilní data*.
 • Pokud vyrážíš někam jinam, máš v základu nastavený tarif Roaming na den. Díky tomu můžeš ve víc než 100 zemích světa za denní poplatek 199 Kč volat i SMSkovat jako doma plus prodatovat 100 MB za den. Roamingové služby si můžeš kdykoliv změnit v Můj Vodafone. Všechny informace, kompletní nabídku i ceník najdeš na stránkách roamingu.

* Na tarify s neomezenými daty se vztahuje nařízení EU (No 531/2012), na základě kterého máme nastavený limit čerpání dat v Zóně 1 (v zemích EU, Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu). Pro tarif #Jetovtobě Neomezený je tento limit 45 GB za měsíc, které můžeš v Zóně 1 vyčerpat bez příplatku. Po vyčerpání jsou data v Zóně 1 účtována po kB dle platného ceníku.

Tarif pro studenty si můžeš pořídit až do svých 27. narozenin

 • Tarif si můžeš objednat ještě den před 27. narozeninami, samozřejmě jen s platným průkazem ISIC.
 • Navíc je úplně bez smlouvy a za zvýhodněnou cenu 499 Kč měsíčně ho můžeš v pohodě využívat 12 měsíců od aktivace. Po jejich uplynutí ti ho automaticky prodloužíme na další rok, pokud budeš mít stále platnou ISIC registraci a nebude ti ještě 27 let.

Tohle je bezkonkurenční nabídka

A ty to víš. Tak pokud u nás ještě nejsi a chceš mít to nejlepší, nech nám na sebe číslo. My se během dneška ozveme a všechno poladíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí