Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4

Nová bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4 jsou řešením pro ty nejnáročnější uživatele.

Aktuální cena: 3 477 Kč

Koupit příslušenství

Méně než 5 kusů v prodejně i k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgbshufb4w22179

Huawei FreeBuds 4 posouvá aktivní potlačení hluku do nového rozměru a obsahuje zcela novou technologii přizpůsobení se uchu pro ještě větší zážitek z poslechu. Sluchátka jsou ergonomicky tvarována tak, aby přesně padla do tvého ucha, a zároveň vždy vypadala dobře. S váhou pouhých 4,1 g jsou „lehká jako pírko“ a přirozeně padnou do uší. Otevřená konstrukce umožňuje, aby tlak vzduchu zůstal vyrovnaný a bylo stále možné slyšet důležité zvuky z okolního prostředí - získáš tak bezpečnější a pohodlnější nošení i při dlouhých hodinách používání. Velký 14,3 mm dynamický měnič uvnitř každého sluchátka je to, co pomáhá HUAWEI FreeBuds 4 dosáhnout mimořádné kvality zvuku. Sluchátka se mohou pochlubit frekvenčním rozsahem až 40 kHz a umožní Ti zažít bohaté tóny všech tvých oblíbených melodií. Nabíjecí pouzdro je navržené tak, aby se ti vešlo do dlaně, takže když je teď ještě menší a lehčí než kdy dříve, bez problémů vklouzne do kapsy a svou hudbu si tak snadno můžeš vzít kamkoliv.

Technivká specifikace

Sluchátko:
výška: 41,4 mm
šířka: 16,8 mm
hloubka: 18,5 mm
hmotnost: cca 4,1 g

Nabíjecí pouzdro:
průměr: 58 mm
výška: 21,2 mm
hmotnost: cca 38 g (bez sluchátek)

Kapacita baterie:
sluchátko: 30 mAh
nabíjecí pouzdro: 410 mAh

Výdrž baterie:
doba přehrávání na jedno nabití sluchátek: až 4 hodiny (ANC vypnuté)
doba přehrávání na jedno nabití sluchátek: až 2,5 hodiny (ANC zapnuté)
doba přehrávání s dobíjením v pouzdře: až 22 hodin (ANC vypnuté)
doba přehrávání s dobíjením v pouzdře: až 14 hodin (ANC zapnuté)

Obsah balení

Pár sluchátek
Nabíjecí pouzdro
Stručný návod k obsluze, Bezpečnostní informace, Záruční list
Certifikát záruky
USB-C kabel