Kde uvidím, kolik mi ještě zbývá volných jednotek z tarifu či balíčku?

Zajímá vás, kolik už jste provolali minut nebo prodatovali dat? Díky samoobsluze Můj Vodafone jednoduše zjistíte, kolik minut, SMS, MMS nebo kolik dat z datového balíčku vám ještě zbývá k využití.

Máte 3 možnosti, jak to zjistit snadno a rychle:

  1. V samoobsluze Můj Vodafone - v sekci Čerpání. Pokud máte více čísel nebo služeb, klikněte na Detail služby a dozvíte se podrobnosti. K přihlášení vám stačí uživatelské heslo k telefonnímu číslu.
  2. V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní obrazovce aplikace vidíte informaci o čerpání svého datového balíčku. Když na dlaždici kliknete na Zjistit více, dostanete se k podrobnostem pro svá telefonní čísla. Pokud máte více čísel, jednoduše kliknete na to, které vás zajímá, a uvidíte čerpání všech svých volných jednotek.
  3. Přes SMS, kterou pošlete na číslo 7700 - zůstatek jednotek se vždy vztahuje k telefonnímu číslu, ze kterého je zpráva odeslána.

Pozor: čísla 1234 nahraďte svým heslem.

Co chcete zjistitPošlete SMS ve tvaru
Informace o celkovém, vyčerpaném a zbývajícím datovém objemu pro všechny datové tarify kromě Připojení na skok a Vodafone M2M data.KOLIK DAT
Celková útrata na telefonním čísle včetně všech poplatků.PREHLED KC 1234
Čerpání Nabitého tarifu (pouze pro nabité tarify).PREHLED TARIF 1234
Kolik SMS z vašeho balíčku vám ještě zbývá k vyčerpání.KOLIK SMS 1234
Počet MMS, které vám v rámci balíčku ještě zbývají k vyčerpání.KOLIK MMS 1234
Přehled o zaslaných SMS a provolaných minutách v aktuálním týdnu od pondělí do pátku pro možnost využití Víkendového bonusu (určeno pouze pro Kartu na víkend - Kartu na míru).PREHLED BENEFIT 1234

Chcete mít po každém hovoru či SMS přehled o provolaných a volných jednotkách?

Se službou Zprávy na displej je to možné.